Treść opublikowana przez siucek
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na grillowaniu trzeba obgadać dwa tematy: koszulki i flagi... Liczę na burze mózgów :> :> :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
NAJLEPSZEGO RAFI! STO LAT!!!!!! :drunk: :drunk: :drunk:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jędruś tą pierwszą ma mój kumpel 86' 3.5 motor pełen oryginał zadbany w Poniedziałek miałem przyjemność się nią przejechać wrażenia bezcenne :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to jest nas dwóch. Agdzie pozostali...... :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Majki ja również piszę się na flagi, komplet(prawa,lewa) ps. Dzięki za grilla było zajefajnie!!!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak najbardziej zameldowany jestem w Bydgoszczy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jestem jak najbardziej ZA!!!!!!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A co ty Jędruś będziesz chciał biegać na zlocie bo piszesz co że chcesz się SPOCIĆ :polew: :polew: :polew: P.S. Ja również jestem za!!!!!! Ale bez potu :polew: :tongue4:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja na nieświadomce załatwiłem sobie club.pl ale skoro mamy być jedną rodzinką to czemu nie!! Zapisze to sobie jako kolejną modyfikacje!! :polew: :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pamiętaj nowej że ja nie raz namawiałem wszystkich do wyjazdu. Nikt przecież nie chciał tragedii pod Smoleńskiem która pokrzyżowała rozgrywki piłkarskie w całej Polsce.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panie i Panowie nawet nie wiecie jak żałuje że mnie nie było. To był chyba pierwszy taki wyjazdowy spot!!! Naprawdę pełen szacun dla osób obecnych na zlocie. Mam nadziej że następnym razem więcej osób będzie uczestniczyć w takiej imprezce. Pozdrawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie kur.a!!jestem załamany wczoraj dowiedziałem się że ze względu na katastrofę jak miała miejsce 10.04 doszło do przesunięć w terminarzu meczowym i okazało się że mam jutro i kutwa w NIEDZIELE meczyk no i Poznań przejdzie mi bokiem. Totalna załamka jeszcze wczoraj pisałem co jest tak cicho w temacie wyjazdu a dzisiaj nie chce nawet o tym myśleć :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: Wielkie sorry za moją nieobecność....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie przypominam że w Niedziele jedziemy do Poznania. Musi być dobra mobilizacja już miesiąc temy rozmawialiśmy na temat wyjazdu dużo ludzi się pisało a teraz im bliżej wyjazdu tym mniej chętnych. Czy się mylę?????? :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie ja jadę na 100%
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Piękna sztuka!!!!! Fele jak ta lala :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam, dobre fotki niestety w ostatniej chwili musiałem zrezygnować z przyjazdu. Czy wstępnie obgadaliście temat spotu w Poznaniu?? mam nadzieje że termin 25 kwietnia zostanie bo za tydzień ja również bym odpadł. Pozdrawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
SPOT BYDGOSZCZ 11.04.2010 miejsce i godzina do ustalenia 1. ArturB6 2. jedrekx 3. Siucek 4. ........
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chłopaki jakiś spocik w niedzielkę jest organizowany????
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czyli kolejna wizyta u mechanika A nie można tak naleźć tą nieszczelność kupić super glue i zakleić dziurkę ???[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 12:15_________________________________________________Dobra chłopaki nie wiem jak wy ale ja biorę jajeczko z wodą i idę na dwór
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Szczerze to naprawdę nie mam czasu jak już wchodze na forum to na 5 minut i oczywiście na ten wątek. Na wstawienie zdjęć z moją furmanką zbieram się od początku roku i nie idzie to na przód ;( . A poza tym jak kiedyś interesował mnie jakiś wątek to zagłębiłem się w temat i szczerze mówiąc nie kumałem o co chodzi. Nie jestem mechanikiem nigdy nie grzebałem w autkach więc niektórych rzeczy kompletnie nie kumam a zadając pytanko na forum od razu otrzymuje odp. [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 11:49_________________________________________________Simka Kiero!!! Jak tam po kolejnym obfitym śniedanku???????
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mocy to my nie chcemy tracić chcemy ją podność ale jak to zrobić jak tu takie zoonki się pojawiają Nie jestem mechanikiem ale sądzę że jedno może pocągnąć drugie więc muszę małymi kroczkami poprawić turbince szczelność, tylko od czego zaczą:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Możliwe że to jakaś nieszczelność ale na lie jest ona szkodliwa dla samej turbiny?? muszę o nią dbać bo ostatnia wymiana przewodu kosztowała mnie 550 pln Nie mam w planach wydawać kolejnych środków na naprawy wolałbym na co inne :> muślicie że taka nieszczelność niesie za sobą jakieś konsekwencje??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wyskoczył mi błąd silnika, wcześniej też mi wykoczył ale to było jak jeszcze miałem problem z przewodem do turbiny, przewód wymieniłem i znowu błąd się pojawił. Ten ostatni błąd jak odczytałem bo pokazywał że do turbiny nie doszło odpowiednie ciśnienie czy coś takiego. Trzeba to sprawdzić chłopaki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam, na kompa to też się piszę bo mi coś wyskoczyło i jeżdżę sobie tak z piękną bijącą mi w oczy kontrolką
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zdrowych i spokojnych Świąt życzę!!!!!!