Treść opublikowana przez siucek
-
[B5 AAH] Quattro Ceglasty Metalik
Auteczko wiadomo :good: Życzę jak najszybszego spełnienia modów jakie planujesz !!!! Pozdro 600
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Było grubo!! :kox: Nurkowanie wymiata!!!! Pogoda w sam raz 30 stopni w słońcu. Paciate wiadomo nagabywacze i krętacze niesamowici ale fajnie było sobie z nimi potargować. Szkałem jakiejś Audiczki ale nie znalazłem, natomiast koszuleczka prezentowała się jak ta lala. Później wrzucę jakąś fotkę. Klątwa nas nie dopadła!!!!!! Przegoniliśmy ją w piz*u!!! :evil: To samo zrobiliśmy z rekinem!!! Dopiero w dniu kiedy przylecieliśmy do Polski znowu się pojawił i zamknęli plaże :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie ma szans. Ja obecnie nie planuje żadnej modyfikacji bo czeka mnie kupno nowych opon letnich i wymiana przedniego zawieszenia. Więc przykro mi bardzo a na allegro nic nie ma ??
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Teraz trzeba nadrobić zaległości!!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich w nowym roku!! :> Dopiero teraz dostałem na forum. Troszeczkę wojaży było co spowodowało brak dostępu do neta :kox: Pozdrawiam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu ile ta Twoja koleżanka może tak skakać?? Zaraz mleko się jej zważy!! :polew: :polew: Ostatnia 1h 30min. w pracy w Tym roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kox: :kox:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemanko!!! Ostatni dzień w pracy w tym roku :tongue4: A później już tylko :beach: :dance2: :drinks: :sexinbed: Tak w skrócie!!!! :polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A wy tak, najedli się a teraz przed kompem!!!!! I kilogramy rosną!!!!! :polew: :polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich Klubowiczów!!!!!! Dużo Zdrowia, Spokoju i radosnych chwil spędzonych z Naszymi A4-kami!!! :> :> :> Hej kolęda, kolęda.... :> :>- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemaneczko- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak on mnie powącha to na ogonie zawróci i spieprzy tam gdzie raki zimują !!! :polew: [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 16:02_________________________________________________Tyle się będzie piło !!!!!!!!!!!!!!!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu, zaryzykuje :polew: Poza tym będę na takiej fantazji, że nic mnie nie zaskoczy!!!!!! Klątwa Faraona mnie na pewno nie dopadnie!!!! To my dopadniemy Ją i załatwimy raz na zawsze!!! :polew: :polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jędruś przypominam, że z miłą chęcią odbiorę koszuleczkę!!!!!! Ładnie się będzie prezentować na Egipskich Plażach !!!!!! :> :> :beach:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witka , Postaram się pojawić!!!! Nie wiem jeszcze o której gram meczyk ale wydaje mi się, że będzie ok. Pozdro- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
\Witam, dostałem właśnie cyne że był wypadek na moście fordońskim!!!!!!! Dramat !!!!! mam nadzieje, że do 16 będzie posprzątane !!!!!!!! PS. Jędruś plany sylwestrowe??? Hmmm... EGIPT!!!!!!!! :kox: Jazda na wielbłądach!!!! także koszuleczka się przyda!!!!!!! Jak co to mogę odebrać osobiście. Pozdrawiam !!!!!! [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 09:05_________________________________________________Aaaa... wczoraj z Torunia wracałem 1g 30min!!!!!! ;( ;( ;(- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Też właśnie przeczytałem, ale jaja!!!!!! Ktoś nieświadomy będzie jechał a ty zamiast sarny kura z lasu wyleci!!!!!!!!! :polew: Czujecie to!!!!! Jakie zdziwko ogarnie kolesia :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 15:56_________________________________________________Dobra ja jadę. Dziś na obiad: ROSÓŁ Z KURY!!!!!!!!! :polew: :polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wiadomo już coś?? Za 10 minut będę tamtędy przejeżdżał!!!! ;( ;( ;(- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam , Jędruś miałeś dostać fotki koszulek??? Ciekawość zżera!!!!! Masz coś??? :dance: :dance: Pozdro dla wszystkich- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich, spotykamy się jeszcze przed Świętami???????- [Newbie] Kujawsko-pomorskie
Witojcie!!!!!! :hi:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie znam chłopaka z tej strony A na spocikach taki spokojny, uprzejmy, on tu zagada, on tu zaśpiewa, on tu doradzi :polew: :polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witeczka Panowie i Panie!!!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101206/REGION/260849963 2 Audiczki mniej :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 12:23_________________________________________________Dosłownie 5 min. wcześniej jechałem tą drużką do pracy :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam serdecznie!! - Meetingi Kujawsko-Pomorskie