Treść opublikowana przez siucek
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ok
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ok
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tak około 15:00 Teraz wychodzę z siostrzeńcami więc jak co to ta godzina mi pasuje. daj zanć szybko czy ci też pasuje??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema Panowie i Panie. I jak tam Grzechu robimy coś??? :kox:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Z miłą chęcią :kox: Jutro się zgadamy Pozdro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu ja zmieniłem plany. Byłem na parkingu LM i Achane (czy jakoś tam :>) Tak cisnąłem furkę, żę turbinę rozgrzałem do czerwoności dosłownie :kox: Nie mogłem się na nią napatrzeć było naprawdę kozacko. Jak coś to możemy się na jutro umówić?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Fakt chyba idą w złą stronę :wallbash:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Daj znać o której to się pojawię.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzisiaj ktoś chętny na wieczorny drifting???? Buba liczę na Ciebie Może dasz parę wskazówek mniej zaawansowanym kolegom. Wczoraj było fajnie ale na parkingu, duża przestrzeń zero przeszkód. Dzisiaj może być ciekawiej. A jak tam tobie wczoraj poszło??? :quattro: :quattro: :quattro: :a4fan: :a4fan:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zapraszamy, naprawdę warto :evil: :evil:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Buba jak co jestem jutro po 18 gotowy na extremalną jazdę mów tylko gdzie będziesz. Dzisiaj nie miałem czasu bo miałem trening w Koronowie ale w drodze powrotnej zatrzymałem się na parkingu przy pasie. Trochę się pokręciłem i dalej rura do domku. Dziś śmiało możemy powiedzieć, że kto ma :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: MA WŁADZE NAD ŚNIEGIEM!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: Czekam na info.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak kompa podlanczalem to juz Ci mowilem ze chyba cos nie tak z ta temperatura Dzisiaj idę kupić ten czujnik. Może to wszystko wyjaśni wymiana zdaje się być prosta bo jest opis na Dz. Technicznym
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Też tak myślę ale raz grzeje raz nie??[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 09:40_________________________________________________Ma ktoś nr. do Buby??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Słuchajcie miałem dzisiaj małą przygodę, jadąc na wysokich obrotach (3000) samochód dmuchał ciepłem bezproblemowo ale jak tylko wrzuciłem na piąty bieg i obroty spadły do 1500 i niżej zaczęło wiać chłodem. Dopiero jak dojechałem do Torunia samochód "jakby" się rozgrzał. Przypomnę tylko, że wczoraj było zimniej a objaw nie było. Czy ktoś przypuszcza dlaczego tak się działo?? Będę wdzięczny za pomoc.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witka, moja przeprawa do Torunia bez problemów droga odśnieżona. Jak już zjechałem z krajówki to pokazało swoje oblicze!!!! :kox: Coś pięknego...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jędruś pieniążki przelane!!!! Nowek szacun za furkę :notworthy:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witojcie, piździ jak za Cara :wallbash: Widziałem foteczki, dają radę Pozdro 600
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki za spota zmarzłem jak nigdy :polew: Pozdrawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czy nadal 16:20 w Strzyżawie jest nadal aktualna????
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A Ja mam PS. Zrobię wszystko aby pojawić się na Strzyżawie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1. mam nadzieje, że poziom alk. we krwi pozwoli mi jutro na jazdę. Dzisiaj zakończenie rundy z drużyną. Mleka nie będziemy pili :naughty: Pozdro dla wszystkich
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja w ten weekend raczej odpadam, w sobotę mam imprezę a w niedziele promile ze mną wygrają
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dawno nie pisałem nie wspomnę już o spotach ale widzę,że niezłe cyrki się dzieją. Coś mi się wydaje, że jak najbliższy spot dojdzie do skutku to frekwencja będzie wysoka bo każdy będzie teraz chciał udowodnić (że zależy mu ) Może i Ja się pojawię. Pozdrawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemanko. Cały czas wspominam zlocik [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 13:55_________________________________________________test
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No warto było pojawić się po długiej przerwie i od razu taki pocisk!! Pełen szacun dla wszystkich. Licze na kolejne tak zajefajne spoty. Pozdrawiam