Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A znaczki ciągle wiszą :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak pisałem...przed poznaniem ściągam :cool1:

Opublikowano

moze fajeczki do polerki grzesiek ? :wink4:

Opublikowano

moze fajeczki do polerki grzesiek ? :wink4:

jak miałbym garaż albo dostęp do prądu to pewnie bym wypolerował
Opublikowano

moze fajeczki do polerki grzesiek ? :wink4:

jak miałbym garaż albo dostęp do prądu to pewnie bym wypolerował

No to czemu kurde nie powiesz ... przecież ja mam garaż , dostęp do prądu itd :gwizdanie:

Opublikowano

moze fajeczki do polerki grzesiek ? :wink4:

jak miałbym garaż albo dostęp do prądu to pewnie bym wypolerował

No to czemu kurde nie powiesz ... przecież ja mam garaż , dostęp do prądu itd :gwizdanie:

liczyłem że to napiszesz :naughty:....zgadamy sie w tym temacie na czasie :good:
Opublikowano

Kurde deja vu normalnie...

który to już raz czytam że grzechu mowi że nie ma garażu i pradu a kierownik mu odpowiada że przecież on ma? :mysli:

:polew:

Opublikowano

liczyłem że to napiszesz :naughty:....zgadamy sie w tym temacie na czasie :good:

Sobota od rana jestem wolny :naughty: Dupsko mi podwoziłeś na spoty , to teraz jakoś muszę się zrewanżować :decayed:

Kurde deja vu normalnie...

który to już raz czytam że grzechu mowi że nie ma garażu i pradu a kierownik mu odpowiada że przecież on ma? :mysli:

:polew:

Co ty pijesz ? :decayed:

Opublikowano

ja mleko a co Reniu to nie wiem :polew:

Opublikowano

Robicie tutaj GG i tyle :gwizdanie:

Opublikowano

liczyłem że to napiszesz :naughty:....zgadamy sie w tym temacie na czasie :good:

Sobota od rana jestem wolny :naughty: Dupsko mi podwoziłeś na spoty , to teraz jakoś muszę się zrewanżować :decayed:

mi pasuje piątek jak co[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 21:01_________________________________________________

Robicie tutaj GG i tyle :gwizdanie:

:bicz3: ......ups zapomniałem że to moderator :shocked:
Opublikowano

ok grzechu to chodz idziemy ugadać szczegóły na gg :wink4:

bo wpiernicz zaraz dostaniemy jeszcze :naughty:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 21:08_________________________________________________w innych tego typu tematach z innych woj. jest taki spam ze az głowa mała , a nas tu poprostu nie chcą :naughty:

Opublikowano

Nie interesuje mnie jak to jest w innych regionach, tutaj porządek musi być :bicz2: bo nie chcę czytać przez następne kilka stron jak się umawiacie do garażu :naughty:

Koniec tego tematu z mojej strony, myślę że zrozumieliście o co mi chodzi :cool1:

EDIT

:evil:
Opublikowano
:sorry:
Opublikowano

Taki tłumik właśnie chce zakupić ciekawi mnie jak w klekocie to będzie:P[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 21:28_________________________________________________

Kto wie jak takie coś osiągnąć i ten gwizdek turbo;d :hi:
Opublikowano
Kto wie jak takie coś osiągnąć i ten gwizdek turbo;d :hi:

Większe turbo i wydech na przelocie :gwizdanie:

U mnie po wywaleniu kata już fajnie świszcze jak turbina wstaje :naughty:

Opublikowano

ale będzie dużo głośniej jak zrobię cały przelot??dziś widziałem ibize tdi ze stożkiem haha ale fajnie chodziło

Opublikowano

ale będzie dużo głośniej jak zrobię cały przelot??dziś widziałem ibize tdi ze stożkiem haha ale fajnie chodziło

wywal kata, i srodkowy tlumik i juz zaczyna ladnie syczec turbawa :wink4: ze stozkami do TDI jest ciezko bo bardzo szybko siada przeplywka wiec sie nie oplaca co chwile jej kupywac :\ sa tam jakies dedykowane stozki ale chyba juz za grubsza kase
Opublikowano

Moim zdaniem będzie :evil2: dudi, somes mają zdaje sie przeloty ale i też mocno podłubane autka :gwizdanie:

Opublikowano

hmmm trochę za głośno...chyba zrezygnuje z przelotu ;([br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 22:25_________________________________________________ :bry::kawa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.