Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a byliscie pozniej na wyscigach

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak, nawet stałem naprzeciwko Ciebie pod aulą... tylko nie byłem Audi lecz niebieską Mazdą MX-5

a to widzialem madzie :kox:

a byliscie pozniej na wyscigach

bylem, ale dlugo nie trwalo bo miski wpadly i rozwialy towarzystwo :gwizdanie:
Opublikowano

tak, ale było dosłownie 4-5 wyścigów bo policja przyjechała... wszyscy odjechali, SRTB zostało kawałek dalej i po powrocie można było sobie pojeździć... zostało nas może z 5 samochodów

Opublikowano

Obejrzeć można ale moim zdaniem szału nie robi ;)

PS. niech już w ogóle nie piszą w ogłoszeniach przebiegu... przecież wiadomo że będzie ~185 tys :polew:

Opublikowano

fotki z Fordonu

http://wiadomosci.wp.pl/gid,12297348,title,Wisla-nadal-zagraza,galeria.html[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 14:41_________________________________________________

Obejrzeć można ale moim zdaniem szału nie robi ;)

trudno żeby auto za 10 tysięcy robilo szał :gwizdanie:

nie zniechęcajcie Kierasa bo w końcu nowszą Fieste kupi :polew:

Opublikowano

W Toruniu podobna sytuacja :kwasny: Straszne korki wszędzie.

Opublikowano

W Toruniu podobna sytuacja :kwasny: Straszne korki wszędzie.

wczoraj ok godz.20 ze Złej Wsi do mostu 2 godziny w korku :wallbash:
Opublikowano

Obejrzeć można ale moim zdaniem szału nie robi ;)

trudno żeby auto za 10 tysięcy robilo szał :gwizdanie:

nie zniechęcajcie Kierasa bo w końcu nowszą Fieste kupi :polew:

Pokazuj auta które sam byś chciał kupić gdybyś nie miał auta ;)

Opublikowano

Obejrzeć można ale moim zdaniem szału nie robi ;)

trudno żeby auto za 10 tysięcy robilo szał :gwizdanie:

nie zniechęcajcie Kierasa bo w końcu nowszą Fieste kupi :polew:

Pokazuj auta które sam byś chciał kupić gdybyś nie miał auta ;)

pokazywałbym dieselki....a tego Kiero nie chce więc pozostają mi tylko benzyniaki....czyli te gorsze :tongue4:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 15:02_________________________________________________http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100524/REGION/693834639

Opublikowano

no niech szuka w tej benzynie...moze na przyszly rok cos znajdzie :evil:

jeszcez przy kierownika wymaganiach to moze na lato w 2011 cos bedzie :polew:

Opublikowano

trudno żeby auto za 10 tysięcy robilo szał :gwizdanie:

nie zniechęcajcie Kierasa bo w końcu nowszą Fieste kupi

ja mam auto warte jeszcze 10 tyś :naughty:

zapraszam na przejażdzkę :polew:

a może jakis wyscig :polew:

tyle razy powtarzałem :mysli:

ZASTANOWIĆ SIĘ CO PISAĆ :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 17:20_________________________________________________

no niech szuka w tej benzynie...moze na przyszly rok cos znajdzie :evil:

jeszcez przy kierownika wymaganiach to moze na lato w 2011 cos bedzie :polew:

bedzie benzyna u kierownika i to juz niedługo :good:

juz niebawem :good:

zaskoczy Cie Artur :tongue4:

Opublikowano

nie ocenia się auta po wyścigach (to myślenie 5-cio latków)

ZASTANOWIĆ SIĘ CO PISAĆ!!

:polew:

PS jak można uważać się za fana benzyniaka,jeśli świadomie truje się je gazem :mysli:

Opublikowano

nie ocenia się auta po wyścigach (to myślenie 5-cio latków)

ZASTANOWIĆ SIĘ CO PISAĆ!!

:polew:

PS jak można uważać się za fana benzyniaka,jeśli świadomie truje się je gazem :mysli:

wolę truc sie gazem niz jechac po omacku za dieslem w czarnym dymie :polew:

dlatego wiekszosc wypierdalam od razu :tongue4:

Opublikowano

wystarczy wejść na każdy konfigurator, w każdym salonie samochodowym, każdej marki i porównać ceny benzyniaków i ropniaków...widać które cennniejsze(czyt. lepsze) :evil:

Opublikowano

to kupiłeś tylko motor 90 koni bo... :mysli:

był tańszy od 110 koni

czy zeby był oszczędniejszy

czy jednak benzyna była za droga :tongue4:

ale wyjasnij mi to prosze :gwizdanie:

Opublikowano

to kupiłeś tylko motor 90 koni bo... :mysli:

był tańszy od 110 koni

czy zeby był oszczędniejszy

czy jednak benzyna była za droga :tongue4:

ale wyjasnij mi to prosze :gwizdanie:

kupiłem taki motor bo wystarczy mi do przemieszczania się z punktu A do punktu B i to całkiem wygodnie.

fakt benzyna jest za droga...wole moje ciężko zarobione złotówki wydać na rope

DOBRA MAJKI KONIEC TEGO ODBIJANIA PIŁECZKI...BO I TAK DO NICZEGO NIE DOJDZIEMY :polew:

Opublikowano

majki poczekaj jeszcze chwile i Ci wyjasnie co to jest B6 i 170km :evil:

a kierownik sie zbiera jak sojka za morze i liczy chyba na to ze nagle zdarz sie cud i ktos mu za 15tys zl da nowa nie bita z przebiegiem 75tys km Audi :evil:

PS. kiero nie odbirzraj moich slow zle [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 17:54_________________________________________________

to kupiłeś tylko motor 90 koni bo... :mysli:

był tańszy od 110 koni

czy zeby był oszczędniejszy

czy jednak benzyna była za droga :tongue4:

ale wyjasnij mi to prosze :gwizdanie:

Majki jesliby sie orientowal w rynku samochodowym to bys wiedzial ze np. Audi B6 z silnikiem Diesla sa o okolo 3000zl drozsze od benzynki :gwizdanie:

Opublikowano

Zmieniam furkę na dniach :gwizdanie:

Opublikowano

a czym bedziesz sie bujal ?? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.