Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

majki poczekaj jeszcze chwile i Ci wyjasnie co to jest B6 i 170km :evil:

a kierownik sie zbiera jak sojka za morze i liczy chyba na to ze nagle zdarz sie cud i ktos mu za 15tys zl da nowa nie bita z przebiegiem 75tys km Audi :evil:

PS. kiero nie odbirzraj moich slow zle [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 17:54_________________________________________________

to kupiłeś tylko motor 90 koni bo... :mysli:

był tańszy od 110 koni

czy zeby był oszczędniejszy

czy jednak benzyna była za droga :tongue4:

ale wyjasnij mi to prosze :gwizdanie:

Majki jesliby sie orientowal w rynku samochodowym to bys wiedzial ze np. Audi B6 z silnikiem Diesla sa o okolo 3000zl drozsze od benzynki :gwizdanie:

zgodze sie ze diesel jest troche droższy od benzyny aleeeee....

zapomniales czlowieku dodac ze ja kupilem 2.8 a nie 1.6 który JEST o wiele droższy w zakupie od diesla

(piszemy o cenach nowych samochodów)

juz nie jeden sie taki znalazł co za mocno fikał, zrobił chipa na 176 ps

i został nadal c*paa

nie bądź już następny poi Grzechu bo ręce mi opadają

i nawet jak konkret mi doj**iecie to i tak was na ziemię sprowadze

p.s

jak będziesz robił chipa to chociaż zrób na 177 bo ten 176 nie dał rady

i w kestii przypomnienia (nasze benzyny bez chipa)

1. majki 174 ps

2. blondi 174 ps

3. newman 193 ps

4. marcintoruń 193ps

5. rafi 200 ps

6. siucek 160 ps[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 18:15_________________________________________________http://picasaweb.google.com/Rafiia4/Filmy#5355138447359865250

diesel 176 ps VS benzyna 174

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

świat motoryzacji nie kręci się wokół wyścigów :wallbash:

a ten swoje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki zrobie 170 i sie sprobujemy :evil: a nawet 166 mi starczy

majki Twoj kolo nowego to stal jakies 14 lat temu i nie piszemy o nowych CZLOWIEKU (Artur - mam na imie) tylko o uzywkach...a jak juz chcesz to i nowe i uzywane sa diesle sa drozsze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. majki 174 ps

2. blondi 174 ps

3. newman 193 ps

4. marcintoruń 193ps

5. rafi 200 ps

6. siucek 160 ps

sorry ale jak tak do tego podchodzicie to moze zrobimy oddzielny watek dla tych "szybszych" i dla reszty, bez kitu w tym watku robi sie taka kicha ze nawet nie chce mi sie go czytac! 5 stron przepychanek kto jets lepszy, szybszy itd :sick3: strona przerwy na pisanie :bry: przez kazdego i dalej przepychanki :sick3:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 18:29_________________________________________________kuzwa wypas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prezes Majki wiecznie chce nam udowadniac wyzszosc benzynki na dieslem...z tym ze tylko chyba narazie Rafi nie zalozyl LPG i ma prawdziwa benzynke :gwizdanie:

i caly czas tylko krzyczy ze jak chcemy to moze nas wyjasnic :evil: no to sie wyjasni za pare miesiecy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym bedziesz sie bujal ?? :gwizdanie:

A świeższe coś będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ale urwał :polew: Artur Jakby ktoś Ci ładnie napisał program na 180 z wyjebanym momentem od poczatku to mysle ze wyjasniłbys Majkiego a na zwyklym programie nie ma szans tego zrobic...Bo diesel to jednak nie benzyna...A i w takim 2.8 przełozenia skrzyni sa inne wiec sam rozumiesz...Ale sie rozpisujecie ostatnimi czasy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manny zdradź rąbka tajemnicy... też :audi::a4fan: czy od Marty samochód? :decayed: Panowie i nie ma co się sprzeczać czy PB czy ON bo każdy ma po trochu racji, ale z drugiej strony Grzechu ma też rację, że życie nie kręci się wokół wyścigów. Grzechu wczoraj do Ciebie dzwoniłem 2 razy bo jak stałem w tym korku to Ty jechałeś w stronę Ostromecka... ja 2 godziny z Ostromecka do Fordonu jechałem więc Cię rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam sprawę, a mianowicie znalazłam na aledrogo audiczke --> http://moto.allegro.pl/item1037060057_audi_a4_2_8_quatro_1996r_gaz.html

Która jest idealnie taka jakiej szukam, czyli 2.8 Quattro :))

Dostrzegłam też że ma naklejkę klubu A4 (więc sądze że to klubowicza) I tu moje pytanie, warto po nią jechać 500km w jedną stronę? Może być odpowiedź na PW. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja auta nie znam... może inni, bardziej doświadczeni klubowicze znają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa wypas

Jak mody? Dawno się nie widzieliśmy :cool1:

PS. niektórzy nie muszą nic udowadniać, ani zastraszających mocy, ani pomijalnego spalania, ani symbolicznego przebiegu, ani niemowlęcego rocznika :decayed:

Wyluzujcie bo robi się przedszkole :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie bo robi się przedszkole :naughty:

mam taki charakter ze nikt jezdzic po mnie nie bedzie...to ze ktos jest dluzej w klubie nie znaczy ze mu wiecej wolno :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys PiH fajny kawalek spiewal "klade ch*j na rock, klade ch*j na pop, klade ch*j na klasyke daje rap muzyke" :) Mam cos dla Was "krzykacze" :polew:

Klade ch*j na PB klade ch*j na ON klade ch*j na HYBRYDE jezdze HULAJNOGA (quattro of kors) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam sprawę, a mianowicie znalazłam na aledrogo audiczke --> http://moto.allegro.pl/item1037060057_audi_a4_2_8_quatro_1996r_gaz.html

Która jest idealnie taka jakiej szukam, czyli 2.8 Quattro :))

Dostrzegłam też że ma naklejkę klubu A4 (więc sądze że to klubowicza) I tu moje pytanie, warto po nią jechać 500km w jedną stronę? Może być odpowiedź na PW. Z góry dzięki.

ja pare razy widzialem auto ale nigdy sie nie przygladalem, bo jakos darek nigdy nie mogl na spota dojechac

kuzwa wypas

Jak mody? Dawno się nie widzieliśmy :cool1:

PS. niektórzy nie muszą nic udowadniać, ani zastraszających mocy, ani pomijalnego spalania, ani symbolicznego przebiegu, ani niemowlęcego rocznika :decayed:

Wyluzujcie bo robi się przedszkole :naughty:

jak narazie w delegacji caly czas ale ogolnie jest dobrze juz uruchomilem kiere multifunkcyjna, teraz musze tylko dac ja do obszycia zrobic instalacje i zamontowac wszystko, i na razie by bylo na tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, jeden dzień nie zaglądałam na forum, a Wy tu prawie się klawiszami pozabijaliście w walce PB vs ON. Każdy ma to co lubi i jest git. Może ktoś poruszyłby jakiś bardziej wzniosły temat???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...