Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaka zima, jaka starszyzna :mysli::naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jakie świerzaki??(tak ostatnio zostałem nazwany :polew: ...nawet mi to pasuje :wink4:).

a zajawka spod MotoAreny wygląda szaro,mało kolorowo i zimno się robi na jej widok :decayed:

proponowałbym jakąś w temacie letnio-grillowym zrobić :hi:

Opublikowano

Nie cykacie konkretnych fot z letnich spotkań to nie ma z czego wybrać :gwizdanie:

Opublikowano

np ta

515701034.jpg

są na niej ludzie z całego regionu BTW

....wiem że nie ma wszystkich,ale czy był kiedyś spot ze 100% frekwencją??[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 09:31_________________________________________________a poza tym kto powiedział że zajawka musi składać się z jednej fotki?? można zgrać ze 3-4 fotki z różnych miejsc

Opublikowano

To wymyśl coś konkretnego, nie siedzę Ci w głowie i nie wiem jaką masz koncepcję.

Opublikowano

to nie ma być moja koncepcja :wallbash: daje tylko propozycje na zmiany :hi:

ps zaraz coś pokombinuje w graficznym i podam moją propozycje :wink4:

Opublikowano

Ja jestem za tym by było dużo aut a nie tylko wybrani ludzie, bardziej to uniwersalne i nikomu nie będzie przykro że się nie załapał na fotkę.

Opublikowano

Mam pytanie do starszyzny.

Czy organizujecie w tą niedzielę spota w naszym mieście?

Opublikowano

Heyah znajomy ma ta a4 na sprzedanie :gwizdanie: Może ten zlot w pile :confused4:

Opublikowano

13.06 miał być spot w Bydgoszczy, jest nawet wątek z planami na ten dzień, ale co zostało ustalone to juz nie wiem :decayed:

Opublikowano

póki co nic :decayed:

Opublikowano

Mam rozumieć, że wszystko zależy od pogody, tak?

Opublikowano

Albo grill albo kregle... kwestia pogody :cool1:

Opublikowano

SŁUCHAJCIE MNIE FORUMOWICZE!!! DNIA 18 CZERWCA W MULTIKINIE W BYDGOSZCZY JEST KINO BEZ ENDU. BILET KOSZTUJE 19 ZŁ I BĘDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ TRZY FILMY Z RÓŻNYCH KATEGORII. OTO REPERTUAR: http://www.multikino.pl/bydgoszcz/aktualnosci,pokaz,4505.html CZY SĄ OSOBY, KTÓRE CHCIAŁYBY SPĘDZIĆ W TEN SPOSÓB PIĄTKOWY WIECZÓR???

Opublikowano

Zuzk@ jeśli się nie będę uczyć to bardzo chętnie :P

Opublikowano

WYCHODZĘ Z PROPOZYCJĄ DLA NASZEGO KLUBU I OCZEKUJĘ REAKCJI, ŻEBY NIKT NIE POWIEDZIAŁ, ŻE NIC SIĘ W KLUBIE NIE DZIEJE. NO I NAJWAŻNIEJSZE, NIE JEST TO ZWIĄZANE ZE SPRAWNOŚCIĄ FIZYCZNĄ, KTÓREJ TAK SIĘ NIEKTÓRZY OBAWIAJĄ. :tongue4:

Opublikowano

Zuzka jaka propozycja :naughty: Ja jak do piątko ogarnę swoja twarz to może sę pójdę...Puki co jestem nie wyjściowy :vava:

Opublikowano

Zuzk@ jeśli się nie będę uczyć to bardzo chętnie :P

JEDREKX specjalnie proponuję wcześniej, żeby każdy mógł odpowiednio zaplanować czas i podopinać wszystkie sprawy...

Opublikowano

Zuza... wyłącz CAPS'a jak piszesz bo to niegrzeczne :gwizdanie:

15may27-caps-lock.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.