Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zuzka jaka propozycja :naughty: Ja jak do piątko ogarnę swoja twarz to może sę pójdę...Puki co jestem nie wyjściowy :vava:

Spokojnie to dopiero następny piątek, nie ten...[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 10:33_________________________________________________Reniu, caps był celowo, żeby przykuł uwagę do tematu.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Można przykuć uwagę w inny sposób, używanie CAPSa wg netykiety jest po prostu niegrzeczne. EOT.

Opublikowano

Ale tu się dzieje :shocked:

Jestem też członkiem bliźniaczego forum, A6 Klub Polska.

Wyobraźcie sobie, że tam, próbowałem pisać o spocie w kuj-pom, ale od prawie miesiąca, nawet nikt nie odpisał na posta.

A tu? Proszę bardzo! Rozmowy, spotkania, dyskusje.....

Prężny ten Klub :good:

Opublikowano

Jedyny właściwy :naughty:

Opublikowano

Tak mi się wydaję. Pomijam fakt, że na ramki (oczywiście w tamtym klubie), czekam też już miesiąc :disgust:

Opublikowano

A4, A6, A3... wszystkie Audiczki przygarniemy :D

Opublikowano

A4, A6, A3... wszystkie Audiczki przygarniemy :D

S3,S4,S6,S8,RS4,RS6 :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 11:14_________________________________________________

Ale tu się dzieje :shocked:

Jestem też członkiem bliźniaczego forum, A6 Klub Polska.

Wyobraźcie sobie, że tam, próbowałem pisać o spocie w kuj-pom, ale od prawie miesiąca, nawet nikt nie odpisał na posta.

A tu? Proszę bardzo! Rozmowy, spotkania, dyskusje.....

Prężny ten Klub :good:

tu jest jak na czacie...coś napiszesz to zaraz masz odp :wink4:
Opublikowano

A serię Q ?

Opublikowano

wszystko co ma (lub miec powinno) :audi:

Opublikowano

ale nie zawsze tak było... pamietam czasy gdy na posta czekalem tez miesiac..

Opublikowano

klub sie rozrasta :audi:

Opublikowano

klub sie rozrasta :audi:

Czasami pozory mylą......... :gwizdanie:

Opublikowano

jak bym nie byl pewien to bym tak nie pisal :naughty:

Opublikowano

Arturze! Zrób proszę grzeczność nam wszystkim i uaktualnij swój profil.

Oczywiście w kwestii fotek swojej niuni :gwizdanie:

A może to miała być tajemnica?

Trudno, najwyżej dzisiaj w robocie dostanę kolejnego "bana".

Zaczynam się przyzwyczajać. Wczoraj na forum dostałem, w pracy też, to i kolejnego jakoś zniosę :polew:

Opublikowano

Ja już chyba wiem o co chodzi :evil:

Opublikowano

Właśnie... za co zarobiłeś kropa na forum? :cool1:

Opublikowano

Pfff... czasem jest taka obora na forum i nie ma kropek a czasem gdy komuś załączy się strażnik teksasu to wtedy sypie kropkami jak choinka igłami w Święto Trzech Króli :nabijasie:

Opublikowano

No cóż "WIELCY BRACIA" mają ZAWSZE rację :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.