Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki Grzechu :):kox:

:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam wszystkich :) niestety dziś nie miałem jak się dostać do neta w ciągu dnia (robiłem przez 6,5 godziny projekt na uczelnię i niestety jeszcze nie skończyłem). odnośnie wyjazdu na weekend to w czerwcu i lipcu mogą być pewne problemy bo z tego co wiem to jest już tam sporo zarezerwowane.. ja chciałem tam ze znajomymi jechać to jeszcze czekam na odpowiedź odnośnie 9-11 lipca ile pokoi jest wolnych.. jakby było więcej to dam Wam znać czy są miejsca i jeśli tak to dokładnie jaka cena. na temat zlotu to ja w sumie bym się nawet pisał (aż tyle z pensji ukulam) bo to weekend więc nie będę miał problemu żeby się wyrwać z pracy :) tylko fajnie jakby ktoś jeszcze od nas pojechał żebym nie był tam sam jak palec z kuj-pom....

Opublikowano

Mam lapka i vaga.Nie robiłem jeszcze i troche mam cykora,aby czegoś nie pokrzanić.Czytałem na forum o vagu,ale wolałbym aby zrobił ktoś kto już to robił.

sprawdzajac bledy i robiac logi nic nie popsujesz

Opublikowano

a czy wiadomo coś na temat wyjazdu do Piły?[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 20:49_________________________________________________

http://moto.onet.pl/1614688,1,drogo-zaplacimy-za-paliwo-jadac-na-wakacje,artykul.html?node=2

niedługo litr wódy będzie tańszy :wallbash:

chyba na oranżadzie zaczne jeździć :naughty:

w zeszłym roku w wakacje z tego co pamiętam to Verva ON była za 4,95...

Opublikowano

nadszedl czas zeby sie pochwalic :polew: narazie takie foto ale kiedy tam bedzie lepsze :gwizdanie:

d895e984e712b7c6med.jpg

Opublikowano

w zeszłym roku w wakacje z tego co pamiętam to Verva ON była za 4,95...

w zeszłym roku na LPG śmigałem 2,20zł/litr ;(
Opublikowano

juz juz :tongue4:

Opublikowano

no tera widze

za***iście :good:

a nówki fele czy z drugiej ręki??[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 20:58_________________________________________________17" czy 18"??

Opublikowano

nowki i opony tez... :decayed:

felgi model RS4 Et30 (dobrze ze nie bralem et35) 8"x18"

Opony 225/40/18

Opublikowano

gratki :) skąd brałeś w końcu opony? teraz chyba pora na progi od S4? :decayed:

Opublikowano

progi w przyszlym roku razem z nowym lakierem

teraz musze sie zajac kosmetyka :polew: z tym ze teraz sesja sie zaczyna wiec jeszcze troche [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 21:10_________________________________________________a opony z allegro :tongue4: i o firme nie pytaj :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wiem, wiem... ja też mam sesję niedługo :/ ciągle myślę o dokładce z Cupry... ehh :decayed:

Opublikowano

Jedrek jako ze jestem starszy to pozwole sobie skwitowac to tak :tongue4:... co za duzo to nie zdrowo...

Opublikowano

ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i mi się podoba jak będzie wyglądać.... :naughty:

Opublikowano

jesli sie Tobie podoba to sie nie zastanawiaj tylko zbieraj kase :evil:

Opublikowano

kasa na to już jest - zostało mi jeszcze z poprzedniego oszczędzania na graty ;)

Opublikowano

nadszedl czas zeby sie pochwalic :polew: narazie takie foto ale kiedy tam bedzie lepsze :gwizdanie:

d895e984e712b7c6med.jpg

:oklaski: dwa centy w dół i będzie malina :kox:

Opublikowano

Reniu oblukasz na zywo i wtedy bedziemy gadac...bo boje sie pozniej co zrobie zima na moim 15"

Opublikowano

No jak to co zrobisz zimą? :chytry:

Będziesz się wtedy martwił :naughty:

Poza tym nikt nie każe Ci auta kłaść z prześwitem paczki zapałek ;) lekka gleba tylko urody doda :boobs:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.