Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Artur gratki ;) Felunek najlepszy jaki mogłeś wziąć! ;P

Ja też mam się czym chwalić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu oblukasz na zywo i wtedy bedziemy gadac...bo boje sie pozniej co zrobie zima na moim 15"

to gwint dawaj :naughty:

U mnie jest -35 :cool1:

Lepiej swoją kozę posadź :decayed:

Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 21:31_________________________________________________

Ja też mam się czym chwalić :gwizdanie:

No to na co czekasz? :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ludziska :) Ma ktos znajomosci w RTV ? Chce kupic TV objechalem dzis saturny i inne nie dla idiotow ale tam pracuje banda kretynow ktorzy nie potrafia odpowiedziec na najprostsze pytania...

Chodzi mi o to czy ktos jest w stanie zalatwic rabat :D Bo TV jakby mam wybrany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no jestem zadowolony :) Nówka sztuka :D Muszę tylko "A4" ściągnąć, nie zauważyłem, że jest jakiś nieoryginalny i kijowo wygląda bo "4" jest odwrotnie (odbicie lustrzane).

Arturo masz u mnie flachę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol poszukaj na ceneo ;) my tak teraz kupujemy tv bo się znacznie bardziej opłaca :) Artur ja mam zawieszenie 1BE (-20mm) i jest dobrze zarówno teraz jak i w zimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

http://www.karas.jaroslawiec.pl/ 200zl za domek do 6 osob max wiec jak co tel do mnie :hi:

płace za cały wyjazd więc wątpie że dogadam się z organizatorem że domek załatwiam na własny koszt :mysli:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 22:19_________________________________________________a tu mam jednak 265zł z jedzeniem i atrakcjami :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.karas.jaroslawiec.pl/ 200zl za domek do 6 osob max wiec jak co tel do mnie :hi:

płace za cały wyjazd więc wątpie że dogadam się z organizatorem że domek załatwiam na własny koszt :mysli:

Nowekowi zapewne chodziło o "nasz" wyjazd kujawsko-pomorski... to o czym pisał Rafi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można tak i tak... Ogólnie domki sa 2 pokojowe zakładając młodzi np ja jedrex np kieras z laska 50zl nocleg wychodzi... atrakcje hmm zaledwie 60 70 zl =110 wyżywienie z domu jak kto woli... Ja lubię gotować.Dziecioki maja gdzie biegać no i psa można zabrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

można tak i tak... Ogólnie domki sa 2 pokojowe zakładając młodzi np ja jedrex np kieras z laska 50zl nocleg wychodzi... atrakcje hmm zaledwie 60 70 zl =110 wyżywienie z domu jak kto woli... Ja lubię gotować.Dziecioki maja gdzie biegać no i psa można zabrać

ale to byście jechali w terminie ogólnego?? :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo chętnie bym gdzieś wyskoczył nawet na weekend.. ale najpierw to trzeba sesję przeżyć.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ale najpierw to trzeba sesję przeżyć.. :kwasny:

u mnie zawsze pączątek wakacji składał się z 3 części:

1.odebranie świadectwa

2.wpierd... od ojca(za świadectwo)

3.początek wakacji

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja narazie jestem chetny na wypad nad morze :wink4:

Arturo , pieknie sie prezentuje teraz twoja lalunia na tych felgach , :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec też tak zawsze mówił.. ale teraz to będzie sesja... info czy zaliczona... wkurzanie się na siebie jeśli coś nie poszło i we wrześniu ewentualne poprawki (których liczę, że nie będę miał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ,ale nie bede na spocie w sobotę w Bysi.Mój ojciec dostał udaru mózgu i jest w szpitalu.Nie wiem co napisać...... przepraszam.Dziękuję za odpowiedzi w sprawie logów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...