Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tez przejrzałem fotki tomka i :mysli: :mysli: :mysli: i nie wiem czy to on czy tylko robil jako transport :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam Serdecznie Ekipę z okolic :> Czy te spociki są systematycznie co niedziela?

Jeśli tak to chętnie wpadł bym do Torunia moją pierwszą oooo :evil:

Opublikowano

Spoty wypadają co 2 tyg ... raz w Toruniu raz w Bydgoszczy ... ale w miedzy czasie organizowane sa dosc czesto spontany :decayed:

Opublikowano

Gratulacje Tomek :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/fotki_ze_spotow-t125484.0.html;msg1655547#msg1655547

Wcześniej nic nie słyszałem dlatego zastanawiam się czy sam ślubowałeś czy wiozłeś kogoś?

rozmawiałem z tomkiem, za szofera robił :naughty:

mówił że nie jest narazie na etapie brania ślubu :polew:

ale napewno to nie będzie niespodzianka, powiadomi nas gdyby miał zmieniać stan kawalerski :gwizdanie:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

ja zaraz na obiadek zmykam :good:

miłego dalszego dnia niedzielnego :cool1:

pozdrowionka :good:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 13:25_________________________________________________

Witam Serdecznie Ekipę z okolic :> Czy te spociki są systematycznie co niedziela?

Jeśli tak to chętnie wpadł bym do Torunia moją pierwszą oooo :evil:

nastepny planowany spot odbędzie się w toruniu 26 lub 27 czerwca, miejsce jeszcze ustalane będzie także musisz śledzic forum kolego, jakby co to możesz na priv do mnie napisać i mozna sie spotkac na bajerke gdzies w toruniu :good:

pozdrawiam

Opublikowano

No pewnie moge ci sprzedac sama navi :) Koszt jedyne 50000, :a4fan: dostaniesz gratis :polew:

Opublikowano

No pewnie moge ci sprzedac sama navi :) Koszt jedyne 50000, :a4fan: dostaniesz gratis :polew:

a to dziekuje zostane przy B6 bez navi :tongue4: - jakbys chcial 49000 to jeszcze bym pomyslal :polew:

Opublikowano

Ale świetne foty ze spotu. No powiem krótko:

Reniu, pomysł na sesję autka, strzelony w 10-tkę :good:

Może i ja się pokuszę :mysli:

Opublikowano

A Grzechu pewnie dzisiaj robi tak 122764858497823a88167c.gif

:polew:

:polew:
Opublikowano

Ja sie pokusze na bank :cool1:

Tylko musze sie z Reniem umowic na tej miejscowce bo ja nie mam daru za grosz do robienia fotek :wallbash:

Opublikowano

jest ktos moze zainteresowany onwa mk3 za pare groszy?

Opublikowano

Dropson z antena czy samo radio??

Opublikowano

siucek widziany ok 9 na Fordońskiej na wysokości UTP. tak rano już wracałeś z miasta? :gwizdanie:

Opublikowano

Zuzka dzis widziana na wlocie do torunia :cool1:

oczywiscie odrazu nawinęła się rozmowa telefoniczna :good: Zuzka z nad morza wracała,mijalismy się i oczywiście musiałem jej zjechać bo już do wyprzedzania się wychylała :naughty: a ostatnio obiecała że szaleć nie będzie :gwizdanie: po spotkaniu z drogówką :confused4:

pozdrowionka dla wszystkich[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 21:09_________________________________________________MUNDIAL :>

Niemcy - Australia

NIEMCY :good: narazie 2:0 :good:

Opublikowano

póki co żałuję, że wczoraj Anglia zremisowała i Serbia przegrała... tak samo Meksyk miałem nadzieję, że wygra.. ale i tak jestem za Brazylią :good:

Opublikowano

nienawidze niemców :thumbdown:

Opublikowano

Grześ tam grają nasi ... poza bocianami to jedyni reprezentanci polski w afryce :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.