Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Paweł piwo masz pewnie w lodówce,tam szukaj czytnika :polew: Oczywiście zartuje.Żałuję że nie byłem na spocie.Następnym razem będę.Miłej nocki sobotniej i niedzieli :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia jakie to byly by nawet koszta i wkład pacy przy rezaniu ori , no i nie wiem nawet czy mam lampy przystosowane do tego :embarrassed:

chciałbym ori wszystko , ale hidy wyjdą chyba taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego pisze ja zalozylem u siebi nowki przetwornice koito z lexsusa/toyoty cene nowek jest zblizona do uzywanych valeo :gwizdanie: a tez ladnie pasuja pod lampe, i jestem z nich zadowolony, nie ma zadnych zakłóceń na cb..... wiec jak bedziesz sie decydowal na montaz to poczytaj sobie o tych koito bo naprawde wydaje mi sie ze warto, no chyba ze bedziesz zakladal hidy ktore napewno beda tansze, ale.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie trzeba sie odbić z finansowego doła ... pewnie spotkamy sie na spocie i pogadamy dokladniej zanim bede mial kase na to :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koleżanki i koledzy... było bardzo fajnie, szkoda tylko że nie wszyscy mogli pojechac na dalszą miejscówkę.

Jestem na prawdę zadowolony z frekwencji i atmosfery :notworthy:

PS. Prawa noga Darka była dzisiaj trochę niesforna :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta... chyba zapomniał, że nie wszyscy mają "V-ki" i trudno go czasem dogonić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już mowa o ksenonach to ciekaw jestem jak to jest z poziomowaniem w ori ksenonach to znaczy jak jest rozwiązane mocowanie do wahacza. Czeka mnie wymiana elementów zawieszenia przedniego, a chce wymieniać całość i zastanawiam się czy wahacz jest taki sam czy ma jakiś "dynks" do mocowania tej " krańcówki" od regulacji lamp.

Jak się wygrzebię z remontu w domu to muszę zwalić koło i się dokładnie temu przyjrzeć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się go jakoś trzymać i mój paździoch nawet przyjemnie szedł :kox:

Zaraz będą foty... :cool1:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 21:46_________________________________________________Dominik... samopoziom jest chyba na tyle montowany :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś miałem opcję oszczędnościową i jechałem najoszczędniej jak się dało... [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 21:49_________________________________________________Reniu i jaki to paździoch - zawsze masz wypucowaną furkę, dziś chyba jako jedyny :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu po części masz rację bo na belce też jest jakiś czujnik ale na przednim lewym wahaczu też jest. Teraz nie wiem na którym z wahaczy ale jest na 100%. Muszę się uporać z remontem to wtedy to obadam ale obawiam się że urlopu mi nie starczy :wallbash:

Co do czystości Renia fury nie mam żadnych zażaleń ale bliźniaczki też były dzisiaj myte :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wyszły :) kurcze proponuję robić fotki w tym Kauflandzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki jak zawsze profesjonalne. Na Kauflandzie miejscówka faktycznie zajebiaszcza.

Fot 3 i 4 Kieras już gmera przy moim zderzaku :polew: ale jeszcze go nie zgubiłem.

Tak jak obiecałem jak się trafi tanio eSkowy to mój poleci do Kierownika :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki jak zawsze profesjonalne. Na Kauflandzie miejscówka faktycznie zajebiaszcza.

Fot 3 i 4 Kieras już gmera przy moim zderzaku :polew: ale jeszcze go nie zgubiłem.

Tak jak obiecałem jak się trafi tanio eSkowy to mój poleci do Kierownika :good:

trzymam cie za słowo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za spota...fotki pierwsza klasa!!

Obiecany link dla kolegi tomladnia: http://rapidshare.com/files/211381366/vag208_311.2_409.1.rar[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 22:17_________________________________________________no i prze[raszam ze nie moglem dluzej :evil: ale zrobilem co moglem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide sobie nogi troche przykrócić ... troche za duzy jestem ... i na niektórych zdjeciach wygląda to jak kartykatura ... ;( :decayed:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 22:20_________________________________________________rafi , a właściwie Aśka ... no i Reniu ... Zdjecia jak zwykle super :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujku Reniu :wink4: dziekuje za Fote w moim watku!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 22:31_________________________________________________PANOWIE RUSZAMY TEMAT KOSZULEK CZY NIE??!! BO JAK NIE TO ZAMAWAIAM TAKA JAK MA NEWMANN INDYWIDUALNIE!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...