Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hey.

Czekam zatem na ustalenie, o której się spotykamy, bo muszę wcześniej powiadomić kolegę Michała.

Czy 17.30 pasuje?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:good:
Opublikowano
:good:
Opublikowano

ja już spełniłem swój obywatelski obowiązek i oddałem głos :good:

Opublikowano

:good:

może być 17.30

tylko gdzie?

pod łuczniczką?

Opublikowano

myślę, że pod Łuczniczką możemy się spotkać :)

Opublikowano

Jeśli przyjadę to tylko się pokazać i załatwić to co już dawno z arturem miałem załatwić :gwizdanie:

Opublikowano

jaa tez nie zajade na długo bo muszę na 18:10 jechac po mame :) ,

Opublikowano

ja będe obecny duchowo z Wami :good:

Opublikowano

Grzech Ty ostatnio coraz zadziej zagladasz :tongue4:

17:30 pod luczniczka :good:

Opublikowano

Grzech Ty ostatnio coraz zadziej zagladasz :tongue4:

niestety jest to niezależne ode mnie...jeszcze nadrobie :embarrassed:
Opublikowano

17:30 :good:

bede nawet szybciej :decayed:

Opublikowano

:mysli:

ja już dziś spontana zaliczyłem :tongue4:

w inowrocławiu :>

podjechała na spotkanie ze mna Ta pani :cool1:

00cb482f9dbafa34med.jpg

no, a potem to już jakoś się rozkręciło :naughty:

wspóne fotki w bagazniku fajnej audiczki itp :wink4:

4106bb37a610a1e7med.jpg

pozdrowionka dla wszystkich :good:

dni Barcina dzis się odbywają,w tv bydgoszcz są wejścia na antenę

i o 21 odbędzie się koncert Maryli Rodowicz :kox:

milego wieczorku[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 18:13_________________________________________________kurdeee, jeszcze tu z archiwum jedna fotke znalazłem :naughty:

ciekawe czy ktos pamieta kiedy bylo robione albo kto tam tez wtedy był :cool1:

e0c76bc04320414amed.jpg

pozdrowionka dla wszystkich

Opublikowano

no i spocik udany jak zawsze w doborowym towarzystwie :good:

8 :audi: bylo i to jest spontan :good:

Dziekuje wszystkim obecnym :notworthy:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 18:34_________________________________________________Fotki juz dodane :wink4:

Opublikowano

Spocik bardzo fajny, 8 samochodów więc całkiem przyzwoicie - bardzo miło było poznać nowych klubowiczów. czekamy na zdjęcia od Tomka :)

Opublikowano

Dzięki za spota , jak zwykle doborowe towazystwo

Pozdrowienia dla wszystkich

No i serdecznie trzeba powitać nowego Klubowicza z Kujaw :decayed::hi:

Opublikowano

No i serdecznie trzeba powitać nowego Klubowicza z Kujaw :decayed::hi:

Kierowniku nowych, nowych - pamiętaj, że dwóch nowych było :)

Opublikowano

rzeczywiście

:embarrassed:

:hi: :hi:

Opublikowano

no to ja tez sie przylaczam do powitania :hi:

a fotki Tomiczki zaraz beda :cool1:

Opublikowano

Reniu , Lampka w podsufitke po II lifcie w dobrych pieniążkach jest :) Może i ten kolo miałby kratki podświetlane za dobrą kase ! :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_audi_a4_b5_2001_radio_klimatronik_lusterko_prawe_i_inne_gadzety-t137472.0.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.