Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i znowu było fajnie.

A mrożące krew w żyłach opowieści Zuzy, po prostu bezcenne :decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fotki juz dodane :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/kujawskopomorskie/fotki_ze_spotow-t125484.0.html;msg1669284#msg1669284[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 19:47_________________________________________________Heretic - ja sie pisze na takie naklejki o ktorych mowiles :wink4:

Opublikowano

dobre fotki :) a teraz pora na mecz Brazylia:Wybrzeże Kości Słoniowej :naughty:

Opublikowano

heretic ... ja też bym sie pisał , jak ci zostanie jedna wolna ... a jakos tam kiedys sie ugadamy co do urebulowania :decayed:

Opublikowano

Heretic - ja sie pisze na takie naklejki o ktorych mowiles :wink4

spoko następnym razem wezmę nalepki,(są jeszcze 3 lub 4, oddam za dobre słowo) chyba że gdzieś w tygodniu po drodze się spotkamy

i serdeczne dzieki za powitanie

Opublikowano

heretic ... ja też bym sie pisał , jak ci zostanie jedna wolna ... a jakos tam kiedys sie ugadamy co do urebulowania :decayed:

Nowe słowa w języku polskim:

UREBULOWAĆ - zapłacić komuś RED BULLEM

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o jedną literówke ? :wink4: Byś sie wstydził :>

Opublikowano

No i na koniec ekipa lakierników :polew:

9bbb1692ca54d84fmed.jpg

Wygladaja jakby wlasnie ich CBA zlapalo :polew:

Ps. Rowniez witam nowych kolegow :)

Opublikowano

Oj Kieras...... :decayed:

Może i jedna literka, ale bawi. Nie gniewaj się :wink4:

Opublikowano

:decayed:

:drunk:

Opublikowano

no zobaczymy co brazylia tym razem zaprezentuje :mysli:

no i zobaczymy czy za tydzień Ci spontaniczni klubowicze beda tak się rwali na spot do torunia :tongue4:

pozdrawiam :cool1:

Opublikowano

zobaczymy czy za tydzień Ci spontaniczni klubowicze beda tak się rwali na spot do torunia :tongue4:

pozdrawiam :cool1:

Po tym co nam Zuza opowiedziała, raczej strach się do Was wybierać :shocked:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

zobaczymy czy za tydzień Ci spontaniczni klubowicze beda tak się rwali na spot do torunia :tongue4:

pozdrawiam :cool1:

Po tym co nam Zuza opowiedziała, raczej strach się do Was wybierać :shocked:

co to za tajemnice :mysli:

z Zuza widzialem sie dzis

więc może mnie oświecisz :gwizdanie:

Opublikowano

ponoć tak u Was wąsko, że dwie audiczki na drodze się nie mieszczą i zajeżdżają sobie drogę :polew:

Opublikowano

ponoć tak u Was wąsko, że dwie audiczki na drodze się nie mieszczą i zajeżdżają sobie drogę :polew:

no to kolego nie wąsko :polew:

słabo słuchałeś, ciekawe gdzie sie patrzyłeś jak Zuza opowiadała :tongue4:

to było 10 km od torunia :naughty:

ale, dobrze respekt mósi być przed przyjazdem do innego miasta :polew:

pozdrawiam

smigam na mecz :good:

Opublikowano

Majki jakbys swoich 5groszy nie wtracil to chory bysbyl :gwizdanie:

Opublikowano

Brazylia 3:1 Wybrzeże Kości Słoniowej

uważam mecz za całkiem fajny i przyjemny :) niestety arbiter prowadzący to spotkanie okazał się łajzą i nie zaprezentował niczego dobrego (m.in. ręka Luisa Fabiano, faul na Elano i czerwona kartka Kaki)... Majki ja Ci już dziś zapowiadam, że się nie pojawię dlatego dziś byłem obecny - niestety w poniedziałek i w środę mam egzaminy

Opublikowano

Chlopaki sory ostatnio moja frekwencja nei jest dobra ... ;(Ale chyba i tak nikt tego nie widzi i nikomu to nie przeszkadza pozdro do jakiegos czasu...

Opublikowano

przestań Nowek pitolić głupoty, napisałem do Ciebie na gadu, ze nie wpadłeś :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.