Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Ps. Grzegorz szacun za silniczek :)

Karol dzięki.Ty masz u mnie wielki szacun za Twoje wędzonki :notworthy: . Jak już pisałem to 10 lat w tym wędzeniu przepracowałem.Mimo że Twoich nie jadłem ale na zdjęciach wyglądają superancko :good:

spoko jeszcze będzie okazja posmakować :)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No koleżanki i koledzy!

rozwińcie swoje skrzydła (nie fantazję) i pomóżcie odpowiedzieć na moje pytanie.

Temat: " brak mocy, po wcześniejszym rozkręceniu silnika do wysokich obrotów".

Już wyjaśniam, co się dzieje.

Jak zaczynam troszkę wyżej wkręcać silnik np. przy wyprzedzaniu, to na kolejnych biegach (3-5), brakuje mu mocy. Objaw taki, jakby turbina nie doładowywała. Rozpędza się już powoli, spalanie pokazuje ogromne (ok. 12-18 litrów), a obroty do 2000-2200.

Ciekawym pozostaje fakt, że jak na chwilkę tylko zgaszę silnik i odpalę na nowo, wszystko jest ok.

Pytanie me brzmi: gdzie szukać przyczyny?

Tylko proszę, nie piszcie, że pod maską. Do tego już sam doszedłem :decayed:

Opublikowano

Osiagnolem to tym ze wiem ile maja moje glosniki mocy :naughty:

wygluszales autko ?

Opublikowano

No koleżanki i koledzy!

rozwińcie swoje skrzydła (nie fantazję) i pomóżcie odpowiedzieć na moje pytanie.

Temat: " brak mocy, po wcześniejszym rozkręceniu silnika do wysokich obrotów".

Już wyjaśniam, co się dzieje.

Jak zaczynam troszkę wyżej wkręcać silnik np. przy wyprzedzaniu, to na kolejnych biegach (3-5), brakuje mu mocy. Objaw taki, jakby turbina nie doładowywała. Rozpędza się już powoli, spalanie pokazuje ogromne (ok. 12-18 litrów), a obroty do 2000-2200.

Ciekawym pozostaje fakt, że jak na chwilkę tylko zgaszę silnik i odpalę na nowo, wszystko jest ok.

Pytanie me brzmi: gdzie szukać przyczyny?

Tylko proszę, nie piszcie, że pod maską. Do tego już sam doszedłem :decayed:

Sprawa jak najbardziej typowa :naughty: Silnik przechodzi Ci w tryb awaryjny.

Możliwe najczęstsze powody:

- nieszczelność w dolocie

- zapiekające się kierownice turbiny

- przepływomierz

Poszukaj na forum notlauf, przeładowanie turbiny itp.

Powodem może być uprawianie PSJ :cool1:

Opublikowano

Oczywiście tak jak mówi Reniu (chyba przerabiałeś, już to ? :tongue4: ) dobrze by było jak byś zapiął Vaga , i powiedział jakie błędy wyskakują :decayed:

Opublikowano

Tak, ja się uporałem z tym, Filip miał walczyć z tym, Manny też ostatnio o tym mówił.

U Petary objawy były podobne, tylko u niego zaginał się wężyk podciśnieniowy.

Nie ma się czym martwić, sprawa jest typowa dla tych silników :good:

Opublikowano

U mnie ostatnio jest cicho, przeczyściłem przepływkę, podokręcałem wszystkie opaski i problem występuje rzadziej zdecydowanie.

Opublikowano

Disel ... :gwizdanie:

Dziś widziałem panią która sprzedała mi samochód ... aktualnie jezdzi srebrnym b7 2.0 TFSi wersja USA :gwizdanie: Chyba choroba Audi to nie mit ,a prawda ... jedno kupisz , to juz bardziej jak pewne ze kupisz , następne i następne :decayed:

Opublikowano

a ten koleś miał na spota wpaść podobno :gwizdanie:

Opublikowano

wiesz jacy ludzie są slowni czasami ... :gwizdanie:

Opublikowano

niech się goni :P przejadę się do Lidla kiedyś to zobaczę to A4 i włożę kalendarzyk :P może jak dostanie kilka z rzędu to wpadnie :decayed:

Opublikowano

niech się goni :P przejadę się do Lidla kiedyś to zobaczę to A4 i włożę kalendarzyk :P może jak dostanie kilka z rzędu to wpadnie :decayed:

lepiej na siłe nic nie robić :gwizdanie:

są użytkownicy Audi

i są miłośnicy Audi (tak jak my) :good:

Opublikowano

zawsze można pomalować ;) ori nie było czarnych tylko takie jak na zdjęciach...

Opublikowano

Disel ... :gwizdanie:

Dziś widziałem panią która sprzedała mi samochód ... aktualnie jezdzi srebrnym b7 2.0 TFSi wersja USA :gwizdanie: Chyba choroba Audi to nie mit ,a prawda ... jedno kupisz , to juz bardziej jak pewne ze kupisz , następne i następne :decayed:

Kierwonik...masz przeje...ne u wlascicieli DISELKOW!!!!

Karolusss bierz zalatwie Ci malowanie w dobrej cenie!!

Opublikowano

Kierwonik...masz przeje...ne u wlascicieli DISELKOW!!!!

wypad od mojego doradcy :baseball:
Opublikowano
:kox:
Opublikowano

:bicz: grzechu to dla Ciebie :polew:

a to dla kierownika :bicz3:

i prosze was nie poruszajcie tego tematu bo zaczne pisac co mysle na ten temat :evil:

Opublikowano

:gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.