Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bym wzial ale narazie nie moge z powodu...zblizajacego sie urlopu :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 15:28_________________________________________________Zuzk@ wstawisz sie w Strzyzawie czy dojazd indywidualny??

Prawdopodobnie będę w Toruniu wcześniej więc spotkamy się na miejscu :)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karol a Ty do Torunia w niedziele sie wybierasz??

przypomne liste:

1. ArturB6

2. Tomiczka - (moze z Reniem)

3. Manny90

4. Zuzk@

Na 99% sie nie pojawie dam wam ode mnie odpoczac :polew:

Opublikowano

no Karol nie mozesz nas zawiesc...bo bedzie slaba ekipa :evil:

Opublikowano

Karol a Ty do Torunia w niedziele sie wybierasz??

przypomne liste:

1. ArturB6

2. Tomiczka - (moze z Reniem)

3. Manny90

4. Zuzk@

Na 99% sie nie pojawie dam wam ode mnie odpoczac :polew:

też się wpisałem na liste i mnie pominołeś :disgust:
Opublikowano

przepraszam

1. ArturB6

2. Tomiczka - (moze z Reniem)

3. Manny90

4. Zuzk@

5. Grzechu4don

Opublikowano

chodzilo mi że Karol wbił nieaktualną liste :wink4:

zwracam honor Artur :notworthy:

Opublikowano

siema :naughty:

czujnik cisnienia oleju ogarnięty :gwizdanie: kur.... jak ciasno jest u mnie w tej komorze silnikowej :sick3: ale cos za coś

aaaaaa, cos widze że sie ekipa nie rwie na spot do torunia :mysli:

wynika jednak z listy że zostajemy przy niedzieli tak?

pozdrowionka

Opublikowano

przyszedl Michal do pracy na nocke i tez sie zdeklarowal ze jedzie... chyba nie mial wyjscia bo osobiscie sie spytalem :evil: :evil: :evil:

1. ArturB6

2. Tomiczka - (moze z Reniem)

3. Manny90

4. Zuzk@

5. Grzechu4don

6. MichalG23

Opublikowano

generalnie i tak pewnie będzie większa frekwencja ludzi z Bydgoszczy w Toruniu niż samych z Torunia.. tak samo w Bydgoszczy zawsze jest nas więcej niż ludzi z Torunia... ale co tam :decayed:

Opublikowano

generalnie i tak pewnie będzie większa frekwencja ludzi z Bydgoszczy w Toruniu niż samych z Torunia.. tak samo w Bydgoszczy zawsze jest nas więcej niż ludzi z Torunia... ale co tam :decayed:

w sporcie jest tak samo...Bydgoszcz zawsze lepsza :evil:
Opublikowano

pewnie tak będzie, ale w toruniu tez ekipa powoli sie powieksza wiec niepotrzebne takie insynuacje :naughty:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 22:09_________________________________________________i nie ,,zawsze" tylko lepiej wiekszość razy lepsza :tongue4:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 22:11_________________________________________________tyle razy powtarzalem, zastanowic sie dobrze zanim cos sie naapisze żeby dymu nie było

a wiecie że trudny zemnie egzemplarz jest :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

ja dymu nie robię, tylko po prostu piszę i się nie masz co denerwować Majki :gwizdanie:

Opublikowano

Majkiemu o mnie chodziło....jest przeźroczysty jak szklanka i zawsze wiem o co Mu chodzi :evil:

Majki pozdrawiam :drunk:

oczywiście w jak najlepszym przyjacielskim znaczeniu :polew:

Opublikowano

Ale Japonia pokazała... jestem pod wrażeniem :slina:

Opublikowano

ja sie nigdy nie denerwuje :naughty:

nie lubie srania po krzakach :polew: :polew:

twardym trza byc nie mietkim i konkretnym

aaaa i jak trzeba to w ryj też dać :gwizdanie:

pozdrowionka chłopaki :good:

luźna guma

Opublikowano

noo... w sumie byłem za Danią... ale się nie udało niestety..

Opublikowano

Ale Japonia pokazała... jestem pod wrażeniem :slina:

Włosi to pokazali dopiero klase :polew:
Opublikowano

Ale Dania jakoś tak niezbyt zorganizowana... a w ogóle, to wydaje mi się, że:

Francuzi powinni przestać jeść żaby, a Włosi pizzę i wziąć przykład z Japończyków i zacząć jeść sushi, może wtedy lepiej by się ruszali :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale to znaczy "być za pewnym siebie" :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.