Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kanał a4-klub.pl stoi.. zapraszam do zabawy testowej

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karolussss o ktorej to by mialo byc??

Opublikowano

Karolussss o ktorej to by mialo byc??

A nie wiem pewnie gdzies miedzy 17:30 - 23:30 :gwizdanie:

Opublikowano

wieczorem tzn. o ktorej ?? ja sie pisze :tongue4:

Myślę, że koło 20.00, może być???[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 15:45_________________________________________________Ja spadam poćwiczyć, a Wy się namyślcie. Wpadnę przed 19 na forum żeby ewentualnie się umówić. Miłego popołudnia!!!

Opublikowano

poczekajmy troche na wypowiedzi innych...bo cos tu cicho :wink4:

Opublikowano

ja wlasnie sie zastanawiam sie.....

po 20 koncze ricocheta... i nie wiem czy bede w stanie jeszcze gdzieś jechać...

Opublikowano

No to temat grilla odpuszczamy, co najwyzej mozemy jakiegos minispota na starym rynku uskutecznic :)

Opublikowano

ale autami ??

Opublikowano

no chłopaki 00:30 fajna pora na pisanie, własnie wróciłem ze starego rynku piliśmy piwko z kolegą "majkiem" :good:

:gwizdanie:

[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 16:35_________________________________________________siemanko wszystkimn :naughty:

Opublikowano

ale autami ??

no jutro z tego co wiem dopiero jest piątek :) A po ostatnim spotkaniu z Felipe "nieautami" myslalem ze nie wyrobie do konca pracy... poza tym jak jechalem do pracy jeszcze mialem bombe :polew:

siemanko wszystkimn :naughty:

siema

Opublikowano

poczekajmy troche na wypowiedzi innych...bo cos tu cicho :wink4:

z checia bym podjechał ale niestety obawiam sie ze sie nie wyrobie do 20 :wallbash:

ale autami ??

niee, rikszami artur :polew: nie byłeś nigdy w bydgoszczy autem na starym rynku :mysli:

to ja nawet byłem :naughty: ogarnij się :tongue4:

Opublikowano

no to ja sie pisze...ta godzinke wygospodaruje...tylko trzeba by Zuzke podjac np z łuczniczki [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 16:40_________________________________________________Majki myslalem o jakims piwku :gwizdanie:

Opublikowano

pierwsza dyskusja z karolusss'em na IRCU zapodana... :good:

Opublikowano

pierwsza dyskusja z karolusss'em na IRCU zapodana... :good:

jakby ktos nie wiedzial jak ugryzc tego calego irc'a to zrobimy jakas instrukcje :D

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 18:33_________________________________________________ale tu dzisiaj dyskusja............. :gwizdanie:

A ilu chętnych na spota.......... :gwizdanie:

Jedyny Artur jest na straży i dopilnuje, żeby ugościć Zuzkę.

Wiadomo, porządny człowiek, z porządnej firmy.

Aaaa... i nie piszcie znów o jakiejś wazelinie i cukrze :gwizdanie:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

tego jeszcze nie słyszałem

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale macie pomysly :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No to okej, co z tym spotem???

Opublikowano

Artur broń mnie trochę do cholery. Powiedz Im, że w pracy, to nie taki miód ze mną :evil: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.