Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

PS. wszystkim Piotrom i Pawłom życzę wszystkiego najlepszego :good::JC_fan::drinks:

no najlepszego wszystkim Piotrom i Pawłom ;) Reniu przypomniałeś mi, że przy okazji mój brat ma imieniny :P

:hi::drunk:

No i oczywiście wzajemnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrom i pawłom najlepszego :cool1:

zimny lech :naughty:

miałem cicha nadzieje na portugalię :gwizdanie: ale.... co tam

Hiszpania jednak :good: szacun, coraz ciekawiej sie robi :kox:

pozdrowionka dla wszystkich :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, dobry był mecz, Hiszpania grała agresywnie, potem udzieliło się Portugalii...jedna żółta i jedna czerwona kartka dla Portugalii... fauli było dużo, a sędzia był dość pobłażliwy... było na co popatrzeć... [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 22:55_________________________________________________Gdzie są wszyscy spamerzy??? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przejechałem się Passatem B5 fl i niestety ... po tej przejażdżce doszło do mnie ... ze muusze sporo namodzić w mojej żeby dojsc do podobnego rezultatu jak było tam ... ale spokojnie sie doreza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przejechałem się Passatem B5 fl i niestety ... po tej przejażdżce doszło do mnie ... ze muusze sporo namodzić w mojej żeby dojsc do podobnego rezultatu jak było tam ... ale spokojnie sie doreza :wink4:

O jakim rezultacie mówisz? Chcesz Audi upodobnic do VW? :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navi 2 din na desce ;( :slina::shocked:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 23:16_________________________________________________Juz nie będe nic mówił jakie wizje miałem na rezenie po przejechaniu sie najnowszym superb w DSG.. w pełnym pakiecie oswietlenia ... pół skóry ... i ten bagażnik otwierany automatycznie z pilota :blink::slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiero tylko nie zrob z Audi skody bo bedzie żeźnia :polew: :polew: :polew:

Audi to Audi i ma dosc klasy sama w sobie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosz 2 din 500 zl

navi jakieś 1000 zl :shocked:

uwierz mi artir , nowy superb nie sieje wiochy jak samochody z poprzednich generacji skody ... az tak daleko nie zostaje juz za a4 i passatem ... bardzo ładne autko ... :good:

I u mnie cos naprawde musi sie podobać , zeby wywołać u mnie takie wrażenie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownik mlody jestes i zeby w tym serwisie od tego ogladania w glowe nie dostal bo oszalejesz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur , bez urazy , ale chyba widzielm troche wiecej takich za przeproszeniem "zajebistrzych" bryk niz nie jeden smiertelnik ii naprawde musze przyznac ze niemiecko-czescy konstruktorzy zrobili kawał dobrej roboty w nowej superb , jak i Octavi RS ... bo reszta skód smierdzi plastikiem ze az nie mozna w nich wysiedzieć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tu ktoś jeszcze? ja też byłem za Portugalią i właśnie wróciłem z oglądania meczu... nic ciekawego :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra my tu pierdu pierdu, a Felipe obchodzi dziś urodziny! najlepszego Felipe!!!!! :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...