Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry, wybieram się na tydzień w Bory Tucholskie i pomyślałem że może wpadnę na spota, niedziela 18 to aktualne dane?

Przypomnij się bliżej 18 to sie coś zmontuje :hi:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry, wybieram się na tydzień w Bory Tucholskie i pomyślałem że może wpadnę na spota, niedziela 18 to aktualne dane?

zapraszamy !!! :notworthy:

Opublikowano

no na 18 będzie git w niedzielę to już powinienem z Ustronia wrócić :kox:

Opublikowano

no na 18 będzie git w niedzielę to już powinienem z Ustronia wrócić :kox:

A może chodziło o niedzielę 18.06 :naughty: godzina do ustalenia :gwizdanie:

Opublikowano

Reniu, przecież jest napisane na zajawce Niedziela, 18:00 i kolega pyta czy to aktualne dane???

A może zrobimy tak o 19.00???

Opublikowano

Reniu, przecież jest napisane na zajawce Niedziela, 18:00 i kolega pyta czy to aktualne dane???

A może zrobimy tak o 19.00???

Zaraz zacznie się dyskusja - GDZIE :polew:

Opublikowano

PS. dzisiaj półfinały :cool1:

Opublikowano

widze ze spam jest na potege.... :naughty:

takie dyskusje wlasnie mozna uskuteczniać na ircu...

Opublikowano

Jak to gdzie? Tomku teraz pora na Bydgoszcz i pewnie spotkamy się pod Łuczniczką albo pod Tesco i dalej gdzieś pojedziemy. Można byłoby w końcu zamiast stać przy autach, na przykład zrobić grilla... i połączyć jedno z drugim :cool1:

Opublikowano

PS. dzisiaj półfinały :cool1:

Urugwaj kontra Holandia - 6 Lip 20:30

Niemcy kontra Hiszpania - 7 Lip 20:30

:decayed:

Opublikowano

Reniu, przecież jest napisane na zajawce Niedziela, 18:00 i kolega pyta czy to aktualne dane???

A może zrobimy tak o 19.00???

Możliwe że chodzi o ten tydzień... za 2 w niedzielę jest 18-ty.

Ja nie wiem czy to taki dobry pomysł przesuwać spot na późniejszą godzinę. Dzieci trzeba wykąpać, odsapnąc chwilę przed kolejnym tygodniem pracy.

Opublikowano

Jak to gdzie? Tomku teraz pora na Bydgoszcz i pewnie spotkamy się pod Łuczniczką albo pod Tesco i dalej gdzieś pojedziemy. Można byłoby w końcu zamiast stać przy autach, na przykład zrobić grilla... i połączyć jedno z drugim :cool1:

Jestem ZA - tym bardziej, że niedługo śmigam w delegację na jakieś 3-4 m-ce :wallbash:

Opublikowano

Reniu, przecież jest napisane na zajawce Niedziela, 18:00 i kolega pyta czy to aktualne dane???

A może zrobimy tak o 19.00???

Możliwe że chodzi o ten tydzień... za 2 w niedzielę jest 18-ty.

Ja nie wiem czy to taki dobry pomysł przesuwać spot na późniejszą godzinę. Dzieci trzeba wykąpać, odsapnąc chwilę przed kolejnym tygodniem pracy.

Reniu, masz rację... wybacz, przez tą moją niezależność całkiem wybujała mi fantazja :naughty:

Niech będzie 18:00

Opublikowano

koniecznie 18! bo później w niedzielę jest FINAŁ w RPA i trzeba oglądać :naughty:

Opublikowano

Słuchajcie, a może w tą niedzielę to o 17:00, bo jak są finały, to nie zdążę po grillu z Bydgoszczy do Ina dojechać :(

Opublikowano

mi każda godzina odpowiada.....urlop :kox:

Opublikowano
A może zrobimy tak o 19.00???

Reniu, masz rację... wybacz, przez tą moją niezależność całkiem wybujała mi fantazja :naughty:

Niech będzie 18:00

Słuchajcie, a może w tą niedzielę to o 17:00, bo jak są finały, to nie zdążę po grillu z Bydgoszczy do Ina dojechać :(

Kobieta zmienną jest :naughty:

Opublikowano

no ja postaram się dojechać na 17...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.