Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Najważniejsze, że umiem wybrnąć z każdej sytuacji :polew:

Do tego skromna i w ogóle :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie no Reniu, ja to wszystko co odmienne :tongue4: mieszanka wybuchowa :evil:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 12:19_________________________________________________strach się bać!!! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

strach się bać!!! :polew: :polew: :polew:

żebyś wiedziała :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja sie powinienem pojawić

Opublikowano

Coraz lepiej się zapowiada...

Opublikowano

może będzie fajna frekwencja :kox:

Opublikowano

może będzie fajna frekwencja :kox:

aatam fajna... taka sobie.. :evil:

Opublikowano

aatam fajna... taka sobie..

maruda :polew:

Opublikowano

Jak mi żona nie zabierze samochodu to też chętnie się pojawię :good:

Opublikowano

fajnie zmontowany filmik... wlasnie w takim wydaniu mi sie marzy film spotowy

Opublikowano

Panowie mam problem od egr leci rurka jak by od bloku silnika i na laczeniu i przepuszcza caly silnik czorny uszczelka czy jak??? jak to kupic.???

Opublikowano

może będzie fajna frekwencja :kox:

aatam fajna... taka sobie.. :evil:

Jaki nagle wymagający się zrobiłeś :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie mam problem od egr leci rurka jak by od bloku silnika i na laczeniu i przepuszcza caly silnik czorny uszczelka czy jak??? jak to kupic.???

Daj do zaślepienia egr :gwizdanie:

Opublikowano

to jest tez bardzo fajne:

Opublikowano

Jaki nagle wymagający się zrobiłeś :gwizdanie:

Nie wymagajacy po prostu chcialem podraznic lwa :polew: nie mylic z rozdraznic :naughty:

Opublikowano

Te produkcje momentami są lepsze niż w TG :gwizdanie:

Na spotową zajawkę bardziej pasuje mi to

tylko... mamy kilka braków :smutas:

Opublikowano

Jaki nagle wymagający się zrobiłeś :gwizdanie:

Nie wymagajacy po prostu chcialem podraznic lwa :polew: nie mylic z rozdraznic :naughty:

To nie Lew, to skorpion i baaaaardzo ciężko go rozdrażnić :wink4:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 14:14_________________________________________________Tak przy okazji: Karol i inni, przypominam o koncercie Dżemu i Strachy na Lachy w sobotę!!! :hi:

Opublikowano

no to ja juz w pracy i tak do 22 :wink4:

Opublikowano

Ooo... zaginiony rycerz się odnalazł... :naughty:

Opublikowano

Reniu fajny ten filmik muszę przyznać.. montaż daje rade..

widać różnice miedzy tamtymi spotami a warszawskimi

przede wszystkim w wyscigach z GT boardu ścigają sie ze startu lotnego gdzie wpływ trakcji i zdolnosci kierowcy sa mniejsze a liczy sie bardziej moc auta...

wa-wa to już miejskie szaleństwo z kreski.. co na pewno jest bardziej widowiskowe...

no i furki..... spora rozbieżność ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.