Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale ogólnie warto czy nie? bo wiadomo mój studencki budżet jest nieco ograniczony i muszę na niego jeszcze trochę dozbierać lub ewentualnie poprosić o pożyczkę rodziców/brata i spłacać ich powoli..

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

CANON 500D ma możliwość nakręcania filmów :naughty:

Opublikowano

Za kim jesteś Karol???

Bylem za Holandia :)

I mam nadzieje ze Niemcy zdobeda puchar :naughty:

Opublikowano

a ja będę kibicowała Niemcom... podoba mi się ich technika gry

techniki to oni raczej nie mają :cool1:

ale jest to najlepiej drużynowo grająca ekipa na mundialu.

mnie tam wszystko już obojetne kto wygra(nie ma Brazylii ;( )...byleby Klose nie strzelił już więcej goli bo wyprzedzi Ronaldo (nie mylić z lalusiem Krystyną) w klasyfikacji najlepszych strzelców w historii mundiali :gwizdanie:

Opublikowano

Niezwykłe problemy zwykłych ludzi :polew::wallbash:

Opublikowano

Witam!

Panie i panowie dziś meczyk NIEMCY - HISZPANIA !!! Chetni do kibicowania (obojetnie której druzynie) i wypicia kilku "orange juice" (moga byc jablkowe) mile widziani dzis przed meczem w okolicach starego rynku. Ewentualne zainteresowane osoby zapraszam na gygy :P

A teraz :kawa:

Opublikowano

Czas prace zacząć :kawa:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

ja tam zbyt kulturalny nie jestem :tongue4:

klne jak szewc...w pracy mnie nauczyli :polew: :polew: :polew:

Co Ty opowiadasz?????

Nie znałem przekleństw, dopóki nie zacząłeś nami dowodzić. To Ty nas uczyłeś przeklinać :evil::polew:

WITAM wszystkich bardzo kulturalnie :hi:

Opublikowano

jade do Konarzewskiego po ..... :naughty:

Opublikowano

jade do Konarzewskiego po ..... :naughty:

Pomrugać oczami :naughty: ???? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jade do Konarzewskiego po ..... :naughty:

Pomrugać oczami :naughty: ???? :polew: :polew: :polew:

:polew:

chciałem napisać że popatrzeć....ale Twoja wersja lepsza :polew:

Opublikowano

no dzien dobry

ustalmy moze co z tym zlotem niedzielnym

Opublikowano

a moze przelozmy go na nastepna niedziele ?? :polew: :polew: :polew: bo mi teraz nie pasuje :polew: :polew:

Opublikowano

To zacznij zbierać zapisy na przyszłotygodniowego spontana :nabijasie:

Opublikowano

Ooo Karol, to jest nas już dwoje... Jedrekx kibicuje Hiszpanii...

Opublikowano

:bry:

no to dziś w pracy od 10 do 18... ;(

Opublikowano

Witam!

Panie i panowie dziś meczyk NIEMCY - HISZPANIA !!! Chetni do kibicowania (obojetnie której druzynie) i wypicia kilku "orange juice" (moga byc jablkowe) mile widziani dzis przed meczem w okolicach starego rynku. Ewentualne zainteresowane osoby zapraszam na gygy :P

A teraz :kawa:

Taki ważny mecz można byłoby obejrzeć w większym gronie, czy ktoś jeszcze by się pisał???

Ja jestem gotowa wpaść na mini spota z meczem z Ina więc liczę na jakąś frekwencję... :chytry:

Opublikowano

Ooo Karol, to jest nas już dwoje... Jedrekx kibicuje Hiszpanii...

Niech wygra lepszy! :)

Witam!

Panie i panowie dziś meczyk NIEMCY - HISZPANIA !!! Chetni do kibicowania (obojetnie której druzynie) i wypicia kilku "orange juice" (moga byc jablkowe) mile widziani dzis przed meczem w okolicach starego rynku. Ewentualne zainteresowane osoby zapraszam na gygy :P

A teraz :kawa:

Taki ważny mecz można byłoby obejrzeć w większym gronie, czy ktoś jeszcze by się pisał???

Ja jestem gotowa wpaść na mini spota z meczem z Ina więc liczę na jakąś frekwencję... :chytry:

No teraz to sie nie opedzimy od zgloszen na liste obecnosci :polew:

Opublikowano

:bry:

no to dziś w pracy od 10 do 18... ;(

Jedrekx co myślisz o pomyśle Karola??? To byłby test dla naszego klubu :polew: spot ludzi kibicujących dwóm przeciwnym drużynom...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.