Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kieras.. ale zaspałeś.. :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nee z roboty wróciłem ... jutro ostatni dzien ... i bycze sie do wrzesnia :naughty:

Opublikowano

Kieras.. ale zaspałeś.. :polew:

to ja tu z duchoty w nocy nie moge spać a Kieras pół dnia przegnił jeszcze :polew:
Opublikowano

Cześć wszystkim.

Kieras coś dla Ciebie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=143716.0

Jak z jutrzejszym spotem, pora na Toruń zdaje się??

Opublikowano

Jak z jutrzejszym spotem, pora na Toruń zdaje się??

Toruń słabo frekwencyjnie stoi (ostatnio tragicznie),dlatego karnie w Bydgoszczy się spotykamy :polew:
Opublikowano

Szkoda bo będę około 16 w Toronto to bym poczekał godzinkę lub dwie.

Opublikowano

Szkoda bo będę około 16 w Toronto to bym poczekał godzinkę lub dwie.

nie no ja tam świruje tylko....sam nie wiem gdzie kiedy w końcu ten spot....niech "starszyzna" wyda opinie :decayed:
Opublikowano

Do Bydzi się ostatnio najeździłem dość bo mój Ojciec w Juraszu leżał po rozległym zawale.

nie no ja tam świruje tylko....sam nie wiem gdzie kiedy w końcu ten spot....niech "starszyzna" wyda opinie :decayed:

Ostatnio chyba mam problemy z wyczajaniem ironii na innym forum już miałem z tego powodu pocisk :wallbash:

Opublikowano

A o ktorej sie jutro w Toruniu spotykacie??

Moze jednak pzelozymy to na weekend?? :tongue4:

Opublikowano

mam nadzieje że Ci klubowicze też się piszą na piątek :mysli:

1, Zuzk@

2. Kierownik

3. ArturB6[br]_________________________________________________PIĄTEK 23 LIPCA GODZ 19.00 SPOT W TORUNIU PIOTR I PAWEL ZIELENIEC[br]_________________________________________________

tak to się zapowiadało kilka dni temu :gwizdanie:
Opublikowano

nie nie nie, ja na piatek na 100000% sie nie zapisalem bo jestem w tym czasie w pracy...z tego co wiem to Zuzk@ tez w piatek nie moze, a co do kierownika to nie wiem...

ana ten jutrzejszy macie jakas liste chetnych??

Opublikowano

ja jutro też raczej nie bo do 18 siedzę w pracy... zamówiłem sobie aparat :dance: taki jak mówiła Zuzk@ Canon EOS 500D :naughty:

Opublikowano

ja też jutro odpadam ....chyba :decayed:

Opublikowano

no to moze cos w weekend zorganizujemy...dla tych co sie do Toronto nie wybiora, Ci co sie wybiora oczywiscie tez mile widziani :wink4:

Opublikowano

Arturze jestem jak najbardziej za :good:

Opublikowano

no to jest nas juz dwoch...poczekajmy az sie reszta wieczorem zjawi i wypowie :gwizdanie:

Opublikowano

bylo sporo osob chetnych na piatek, teraz nie ma juz nikogo, ogolnie to info o spotach co jest w pierwszym poscie nie ma zadnego sensu bo jak przychodzi co do czego to i tak nikt nie wie co jak i gdzie,

przed tym info powinno pisac "zazwyczaj" a pod obrazkiem cos w stylu:

najblizszy spot

23 lipiec godzina 19 Torun PIP

oczywiscie jezeli bedzie ustalone cos konkretnego predzej, i kazdy kto wejdzie ma odrazu napisane co i jak..

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 21:03_________________________________________________grzechu a z ta lista to cos chyba pokreciles[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 21:05_________________________________________________ja jutro bede o 19 pod pip bo i tak musze zakupy zrobic

Opublikowano

Dropson pisze racje :good: ...powinno byc tak jak np. ma grupa WIELKOPOLSKA!!!!!!!

RENIU tu uklony w Twoja strone ogarnij ten temat jako mod KUJ-POM :notworthy:

Opublikowano

byle nie tak jak z tym kalendarzem...pierwsze dni było coś tam nagryzmolone a potem zupełnie nic tam nie było,i nadal nie ma :kwasny:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 21:18_________________________________________________

grzechu a z ta lista to cos chyba pokreciles

ja tylko skopiowałem (tj. zacytowałem) post Majkiego :gwizdanie:
Opublikowano

ja od razu pisałem, że z piątkiem będzie problem bo pracuję do 18.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.