Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Od 17:42 nic,żadnego posta?Wszyscy śpią? :mysli: Proszę piszcie wolniej i mniej bo zostaję w tyle :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Grzechu , tutaj juz spot spontan sie odbył , o którym dowiedzialem sie 30 min przed jego rozpoczęciem :wink4:

skromny, bo skromny , ale jednak fajnie sie gadało .... tylko te komary :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba wykopiemy topór wojenny :naughty: Co to za tajne spotkanie?Może na Toruń najazd :kox: Ja Wam dam.Jutro jestem od rana w Bysi,aż do 16,chyba mogę..... :polew: Mam awarię na Gajowej.Prosze o wizę :decayed: .Żartuję oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a własnie ze nie tylko bydgoszczanie ... bo był też jeden człowiek od was z toronto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A KTO :mysli: hahahha dobrze że choć jeden wiedział :cool1:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 21:41_________________________________________________Paweł gadaj bo będzie drugi Grunwald :decayed: Szkoda że nie wiedziałem ,podjechał bym,nie miałem co z sobą zrobić dzis po tym pogrzebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja , grzechu4don , Aśka z Rafim , i dropsone :wink4: , spot odbyl sie na strzyżawie :>

skromnie bo skromnie , ale sympatycznie :wink4:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 21:59_________________________________________________

Kieras mocne zjebki dostałeś wczoraj za "obijanie się"? Sorry ;)

E tam , wyjebane ... tam wszyscy buraki i tak ... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o piernikowie zapomnieli,oj nie ładnie :cool1::tongue4: kilka chwilek wieczorkiem miałem to bym z Grzesiem podjechał na spota spontana :tongue4: :tongue4: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

redakcja InfoFordon.pl chce zrobić artukuł o tematyce hobby o Nas i Naszych spotach na swojej stronie (pisałem im o naszych spotach i odpisali na maila że są zainteresowani) :shocked:

potrzebują fotki i tekst żeby zrobić artykuł ...ktoś mi pomoże....co sądzicie o tym wogóle??

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba bedzie sie zmotywować iii uzbierać jak najwiekszą frekwencje , ładnie auta wymyć i poustawiać ... no i jedziemy z koksem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety na spontana nie wpadłem bo niestety miałem spotkanie z ludzikami z liceum i.. no sami rozumiecie, ze Starego Rynku przeniosło się do Fordonu i tam już grubiej było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...