Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siwy dym i skrzypce :kox:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Reniu dobra robota z zajawką :good:

teraz nie będe musiał wchodzić na kalendarz :polew:

Opublikowano

Rafi czyżby coś takiego Cię odwiedziło na stacji? :naughty:

:gwizdanie:

Opublikowano

Już mam zamontowany podłokietnik :naughty: i to w godzinach pracy udało się zamontować :gwizdanie:

Opublikowano

Już mam zamontowany podłokietnik :naughty: i to w godzinach pracy udało się zamontować :gwizdanie:

i jak?? też mam w planach ten mod :decayed:
Opublikowano

Już mam zamontowany podłokietnik :naughty: i to w godzinach pracy udało się zamontować :gwizdanie:

i jak?? też mam w planach ten mod :decayed:

Super dodatek do autka :good: Polecam.

Opublikowano

Już mam zamontowany podłokietnik :naughty: i to w godzinach pracy udało się zamontować :gwizdanie:

i jak?? też mam w planach ten mod :decayed:

Modzik pierwsza klasa... nawet się nie zastanawiaj. Ty masz niebieskie wnętrze?

Opublikowano

tak [br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 11:46_________________________________________________wlaśnie kiedyś szukałem w kolor i lipa

Opublikowano

No właśnie :mysli: mozesz poszukać też po rozbitkach i podzwonić.

Opublikowano

na gwałt to i czarny by źle nie wyglądał....bo ręczny i gałke,kiere,radio mam czarne

Opublikowano

Możesz też dorezać do własnego tunelu, jest na forum opisane co i jak trzeba zrobić.

Tkaninę na pokrywie podłokietka też można zmienić.

Opublikowano

będzie kaska będzie główkowanie :decayed:

wpierw chyba kierunki boczne zmodze no i obowiązkowo spasowanie zderzaków(to jest super pilny mod)

następna w kolejce ściema szyb :kox:

Opublikowano

teraz nie będe musiał wchodzić na kalendarz :polew:

przecież nie musiałeś.....nikt pod pistoletem nie zmuszał :tongue4:

Opublikowano

teraz nie będe musiał wchodzić na kalendarz :polew:

przecież nie musiałeś.....nikt pod pistoletem nie zmuszał :tongue4:

musiałem :evil: żeby mieć co krytykować :polew:
Opublikowano

teraz nie będe musiał wchodzić na kalendarz :polew:

przecież nie musiałeś.....nikt pod pistoletem nie zmuszał :tongue4:

musiałem :evil: żeby mieć co krytykować :polew:

Odyeb się od kalendarza :naughty:

Opublikowano

teraz nie będe musiał wchodzić na kalendarz :polew:

przecież nie musiałeś.....nikt pod pistoletem nie zmuszał :tongue4:

musiałem :evil: żeby mieć co krytykować :polew:

Odyeb się od kalendarza :naughty:

teraz już się odyebałem :wink4:

ale oby w zajawce na bierząco się coś działo bo nowy cel krytyki sobie znajde :polew:

Opublikowano

maruda :polew:

Opublikowano

teraz nie będe musiał wchodzić na kalendarz :polew:

przecież nie musiałeś.....nikt pod pistoletem nie zmuszał :tongue4:

musiałem :evil: żeby mieć co krytykować :polew:

Odyeb się od kalendarza :naughty:

teraz już się odyebałem :wink4:

ale oby w zajawce na bierząco się coś działo bo nowy cel krytyki sobie znajde :polew:

Rozumiem Darasa że to go wkur*ia zdeczko bo z tym kalendarzem trochę musieliśmy nawalczyć by dało sie to zamieścić na forum, by sensownie wyglądało i dało się nim zarządzać.

Najczęście krytykują goście którzy nie mają zielonego pojęcia ale chcą w taki sposób zabysnąć. Najlepszy przykład miałeś z zajawką spotów... źle bo źle, a jak przyszło co do czego to najlepszą częścią projektu były plasterki :thumbdown:

Grzechu jeśli sobie w taki sposób żartujesz to proszę przestań bo widać mamy inne poczucie humoru.

Opublikowano

plasterki były z najwyższej półki :polew:

postaram się już nic nie krytykować :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.