Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Reniu obrzydziłeś mi caly dzień :sick3:

już nic dzisiaj nie zjem :sick3:

:polew:

Postaram się zrehabilitować :sorry:

german-girl.jpg

ta w środku pasztetowa :sick3:

ta blondyneczka z brzegu :kox:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja na tym zdjęciu widzę tylko pierwszy plan :mysli:

Opublikowano

Ja na tym zdjęciu widzę tylko pierwszy plan :mysli:

no przecie mówie że blondyneczka ma ładne :boobs:

:polew:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 11:15_________________________________________________PS wiem że chodzi o :beer1:

:wink4:

Opublikowano

ale niektóre Niemki też są ładne... :gwizdanie: jak jestem w Bawarii to często nie mogę uwierzyć, że są rodowitymi Niemkami..

Opublikowano
PS wiem że chodzi o :beer1:

:wink4:

Aż takim notorem nie jestem :naughty:

Pierwszy plan na tym zdjęciu w moim odczuciu to przemiła osoba ze złocistym napojem w fenomenalnym naczyniu :kox:

ale niektóre Niemki też są ładne... :gwizdanie: jak jestem w Bawarii to często nie mogę uwierzyć, że są rodowitymi Niemkami..

Przyjechały od nas i zostały znaturyzowane :kox: :kox:

Opublikowano

Aż takim notorem nie jestem :naughty:

wiem wiem Reniu :tongue4:

ale tutaj to zdajesz się być najszczęśliwszy na świecie :polew:

ulubionezajecia.jpg

Opublikowano
:polew::good:
Opublikowano

Właśnie uploaduje kilka zdjęć z Wenecji i Monako, jedno specjalnie dla Jędrka :gwizdanie:

Opublikowano

ja jakieś "ładne" Niemki to Darek nie musisz :gwizdanie:

Opublikowano

Ta niemka ci się spodoba ;)

001jre.jpg

Wenecja.

002nnn.jpg

Wenecja.

003sv.jpg

Wenecka uliczka.

004jml.jpg

Domofon.

005ggc.jpg

Targ na jednej z weneckich alei.

006nl.jpg

Wenecja.

007zx.jpg

Wenecja.

008kx.jpg

Dla odmiany Wenecja.

009sw.jpg

Wenecja.

010brw.jpg

Hotel w Wenecji, no i gondole.

011ja.jpg

Gondola.

012ui.jpg

Takie tam.

020hl.jpg

Ostatnie.

013bp.jpg

To już widok na marinę w Monte Carlo.

014dw.jpg

Again.

015tr.jpg

Chwilę później jechał tędy SLS AMG :wallbash:

016ds.jpg

Moja flotylla.

017za.jpg

Port.

018kil.jpg

Port.

019ipc.jpg

A tu ta niemka dla Jędrasa :polew:

Opublikowano

Ta niemka ci się spodoba ;)

no dawaj dawaj...nie patrz na to że Jędrek nie chce :kox:
Opublikowano

Dodane post wyżej.

Mam nadzieję, że nie będą te fotki w głównym dziale przeszkadzać... :notworthy:

Opublikowano

no Wenecja to piękne miasto, miałem okazję widzieć :) a ta Niemka... no ładna, ładna. ale jak dla mnie.. no nie wiem jakoś mi już nie podchodzi (może opatrzyły mi się fronty S3) albo po prostu w końcu, po roku użytkowania, Sportback zaczął mi się podobać, a 3D już mniej :decayed:

Opublikowano

gdzie ta niemka :mysli: przecież pusto tam na tej fotce,nic nie ma oprucz samochodów i budynków :mysli:

Opublikowano

a S3 to co? włoszka? :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

eeetam :disgust:

jakby wszystkie niemki tak wyglądały to jako niemiec pedziem wolałbym być :decayed:

:wink4:

Opublikowano

rzecz gustu ;)

Opublikowano

rzecz gustu ;)

nie no jak sam wcześniej pisałeś te 3D jakoś takie niekształtne są :gwizdanie:
Opublikowano

IMO 3D ma bardziej zadziorną linię :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.