Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -makaveli-

Reniu już (na Allegro) widziałem kilka AHU 90KM z zegarami 260km/h ....i zawsze się dziwiłem czemu robili 2 rodzaje [br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 15:34_________________________________________________a może poprostu po 1-szym lifcie były już 260-tki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Walić to czy jest 220 czy 260. Bardziej by mnie bolało gdyby obrotek był do 7k a ja ledwo dokręcałbym go do połowy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Avancie większym problemem jest wychaczyć manetkę z obsługą tylniej wycieraczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... ludzie chyba bali się wyprzedzać bo nie za wiele jednostek nas łykało :kox: mogłem sobie do deski przykleic aparat było by śmieszniej :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze frekwencja nie dopisala

bo albo jest się klubowiczem (tzn miłośnikiem) Audi ....albo użytkownikiem Audi :wink4:

:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak już pisałem byłem w Grudziądzu, a jednak msza za dziadka jest jednak dla mnie ważniejsza niż spotkanie z Wami (które praktycznie jest co tydzień lub co dwa). dodatkowo Grzechu zauważ, że w naszym regionie nie ma żadnego klubowicza ;) i śmiem twierdzić, że wszyscy którzy pojawiają się na spotach (nieważne czy w Toruniu czy w Bydgoszczy) są miłośnikami audi. pragnę też zauważyć, że jest czas urlopów i niektórych nie ma... więc czasami nie szukajcie dziury w całym ;) dziś znowu kolejną noc spędzę nad mobile.de i autoscoutem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to życzę Ci powodzenia żebyś został jedynym klubowiczem w regionie (szczerze życzę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grześ minimum 100 postów trzeba nabić :gwizdanie: i na ogólnopolskim duuuzo wódy wypić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

grześ minimum 100 postów trzeba nabić :gwizdanie: i na ogólnopolskim duuuzo wódy wypić :polew:

to tam pikuś,w ciągu tygodnia nabiłem ponad 60 postów,jak będe chciał to te 30 jutro opanuje :naughty::good:

a co do wódy to dam rade :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo :) wy to zawsze macie problemy heheh :tongue4: ja to dopiero z pracu wrocilam .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...