Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

bez filozofi panowie[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 08:00_________________________________________________miego dnia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

miłego tygodnia życzę (bez wytykania sobie obecności/nieobecności na spotach ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez beza proszę :naughty:

Dzieńdoberek dla obecnych i nieobecnych :hi: FsHyStChIcH fAs LuBiEm :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę wszyscy w dobrych nastrojach :tongue4: chyba to przez poniedziałek i kolejny roboczy tydzień :gwizdanie:

Dzień dobry wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

co tu taka cisza??

sumienie wszystkich gryzie że na spocie nie byli?? :naughty:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 18:04_________________________________________________sraczka.jpg

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: nie mam narazie neta ;( wiec jak by byly jakies plany co do spota prosze o informacje smskiem :> to napewno bede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Niestety wczoraj miałem wypadek(ale nie samochodem) i nie będzie mnie jakiś czas na forum.Byłem w szpitalu ale wolałem na niedzielę zostać w domu.Jutro mam stawić się do szpitala a we wtorek mam operację.Mam pękniętą stopę czy kostkę w 4 miejscach :kwasny: Jeszcze dziś będę na forum ale na spota nie dam rady przyjechać,nawet chodzić nie dam rady.Życze wszystkim miłego spota w Toruniu,mam nadzieję że nie będzie padać :decayed:

dzisiaj rozmawiałem z Grzegorzem, nie czuje się najlepiej, jeśli będzie taka możliwośc może ktoś wybierze się ze mna odwiedzić kolege w szpitalu??!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

[quote name=wera :) ]

napisalam :tongue4:

to teraz będe po nocach wydzwaniać :evil:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 20:14_________________________________________________nowy klubowicz....na najbliższy spot przyjedzie :kox:

08audi01malysz.jpg[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 20:14_________________________________________________

:hi: Niestety wczoraj miałem wypadek(ale nie samochodem) i nie będzie mnie jakiś czas na forum.Byłem w szpitalu ale wolałem na niedzielę zostać w domu.Jutro mam stawić się do szpitala a we wtorek mam operację.Mam pękniętą stopę czy kostkę w 4 miejscach :kwasny: Jeszcze dziś będę na forum ale na spota nie dam rady przyjechać,nawet chodzić nie dam rady.Życze wszystkim miłego spota w Toruniu,mam nadzieję że nie będzie padać :decayed:

dzisiaj rozmawiałem z Grzegorzem, nie czuje się najlepiej, jeśli będzie taka możliwośc może ktoś wybierze się ze mna odwiedzić kolege w szpitalu??!

jak co to pozdrów Go od ekipy kuj-pom :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petara po prostu czasami tamtędy wracam z Grudziądza bo jest mniejszy ruch ;) Damian jak najbardziej pozdrów Grzegorza! Artur na jakim filmie byłeś? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...