Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

byłoby miło :)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja myśle że przekroczymy 20stke

Opublikowano

wszyscy opijają sukces lecha ;) poza tym są tu też i koleżanki :gwizdanie:

Opublikowano

Też fakt :tongue4: ale chyba koleżanki mi wybaczą :cool1::hi:

Opublikowano

czy ktos mi powie gdzie jet ZUZA ? :mysli:

Opublikowano

dobre pytanie... też się nad tym zastanawiałem..

Opublikowano

kurcze mała moja 5 miesięczna córeczka zachorowała i nie wiem czy damy radę wpaść w ten week ... w sobotę rano napiszę jak się czuję i czy pojedziemy do Bydgoszczy :kwasny:

Opublikowano

ok, w takim razie czekamy na informację :good:

Opublikowano

a zły jestem jak diabli bo w sobotę jeszcze mam mieć imprezkę u przyjaciółki i może też mnie ominąć :thumbdown:

Opublikowano

NIEDZIELA 19.09.2010 GODZ.18:00 BYDGOSZCZ

1. MADAS

2. TOPOR

3. JOZEK726

4. RAFI

5. jedrekx

6. krzychu-trn

7. Komar865

8. dropsone

9. Reniu

10.Damian

11. Newman

12. Manny, pewnie z Arturem na pokładzie ;)

13. karolusss na 50% no moze 60% :)

14. WIŚNIA (70%)

Opublikowano

kurcze mała moja 5 miesięczna córeczka zachorowała i nie wiem czy damy radę wpaść w ten week ... w sobotę rano napiszę jak się czuję i czy pojedziemy do Bydgoszczy :kwasny:

Co się odwlecze to nie uciecze, jak nie teraz to następnym razem ;) Wiadomo jakie są priorytety, zdrowia skarbowi życzę :hi:

Opublikowano

Witam,

Słuchajcie, jest problem, że tak powiem :P

Śmigałem jak śmigałem, do wczoraj... zrobiłem kilkadziesiąt km tego dnia, wszystko było ok. Do czasu, aż zaparkowałem audi na parking. Wieczorem, dzisiaj chcąc jechać do roboty okazało się, że nie odpala... sprawdziłem bezpiecznik pompy paliwa, jest ok. Benzyny może nie za dużo w baku, ale też mam.

Pytanie, co się stało do ch#?

:)

Opublikowano

może rozrusznik albo aku :mysli:

Opublikowano

kręcić kręci, bynajmniej na razie, nie chcę wykończyć akumulatora :angry:

Opublikowano

Witam,

Słuchajcie, jest problem, że tak powiem :P

Śmigałem jak śmigałem, do wczoraj... zrobiłem kilkadziesiąt km tego dnia, wszystko było ok. Do czasu, aż zaparkowałem audi na parking. Wieczorem, dzisiaj chcąc jechać do roboty okazało się, że nie odpala... sprawdziłem bezpiecznik pompy paliwa, jest ok. Benzyny może nie za dużo w baku, ale też mam.

Pytanie, co się stało do ch#?

:)

a kręci wogóle jak przekręcasz kluczyk?? :cool1:
Opublikowano

czy ktos mi powie gdzie jet ZUZA ? :mysli:

Zuza pojechala do pracy i z tego co sie orientuje do kujawsko-pomorskiego zaglada tylko w weekendy...ale pewnie wtedy nie ma glowy do spotow dziewczyna...moze w ten weekend zrobi niespodzianke i zawita na spota

Opublikowano

Zobacz czy paliwo podaje,albo wykręć świece przyłóż do gniazda i zobacz czy będzie że tak powiem wybuchać :naughty: jak ktoś będzie kręcić.

Opublikowano

@Makaveli

takk kręci, właśnie nie wiem co mu się mogło stać.

__

@Wiśnia

Okk, jutro z rana sprawdzę te świece, chociaż z tym podawaniem paliwa też może coś być bo jakiś miesiąc temu grzebałem przy czujniku poziomu paliwa, musiałem wymienić bo mi świrował wskaźnik.

Opublikowano

Nie lękajcie sie,już tak robiłem :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.