Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chlopaki musze niestety was poinformowac ze milosc do zuzla zwyciezyla i rano wyjezdzam do wroclawia na walke o braz a wiec sorki ale odpadam! :kwasny:

:thumbdown:
Opublikowano

jutro "Europejski Dzień Bez Samochodu"....to może rowerami przyjedziemy :mysli:

Opublikowano

szerokości... ja się wyłamię i przyjadę samochodem :naughty:

Opublikowano

szerokości... ja się wyłamię i przyjadę samochodem :naughty:

jak nie chce Ci się pedałować to mam bagażnik i chętnie Cię wezme na Moim składaku :sarcastic:
Opublikowano

daleko byś nie zajechał ze mną na bagażniku :tongue4::polew:

Opublikowano

będzie jutro ktoś z VAG-iem??

bo przyjedzie nowy kolega klubowy Majtuch i chciałby podłączyć :hi:

Opublikowano

będzie jutro ktoś z VAG-iem??

bo przyjedzie nowy kolega klubowy Majtuch i chciałby podłączyć :hi:

wezme

Opublikowano

Jedrek a odezwiali sie cos w sprawie koszulek :mysli:

Opublikowano

to jutro pewnie około 20 nas bedzie :decayed:

to Pany do jutra :hi:

Opublikowano

będzie jutro ktoś z VAG-iem??

bo przyjedzie nowy kolega klubowy Majtuch i chciałby podłączyć :hi:

wezme

ok, bo kolega z "newbie" do mnie pisał czy ktoś będzie miał :hi:
Opublikowano

nie wiem czy ktoś w ogóle robił :gwizdanie: jak ja przyjechałem (spóźniony godzinkę) to nikt zdjęć nie robił.. (ja też aparatu nie miałem)

Coś tam chciałem cykać ale baterie w moim aparacie powiedziały "pierbolę, nie robię" i tylko trzasnąłem coś komą :cool1: Szału nie ma więc nie będę pokazywał :decayed:

Opublikowano

brawo Pudzian :oklaski:

kto nie oglądał niech żałuje :gwizdanie:

Opublikowano

ładnie Pudzian :) w sprawie koszulek nic mi nie odpisali :kwasny:

Opublikowano

:bry:

to jutro pewnie około 20 nas bedzie :decayed:

to Pany do jutra :hi:

sa jeszcze osoby ktore sie nie dopisaly a przyjada wiec bedzie ok 25 autek :gwizdanie:

Opublikowano

Nas niestety nie będzie ponieważ mamy chrzciny Majki:) Ale za tydzień sie pojawimy jak coś będzie:)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

siemanko wiara, kuuurdeee gardło mnie boli :confused4:

jakaś kawka i trzeba do apteki sie bujnąć :kawa:

tak myślałem ze im bliżej spota tym lista będzie się skaracać troche czasu juz tu jestem i różne akcje były organizowane dlatego zawsze powtarzałem ,,nie uwierzę dopuki nie zobaczę"

i nigdy sie nie piszę na listę dopuki na 100 nie jestem pewny.

zaraz np. do gdańska jadę i nie wiem czy sie wyrobię,wszystko sie na miejscu okaże, a jak sie wyrobie to bynajmniej niespodzianka bedzie ze bez wpisywania na liste,tak to widzę

miłego dzionka koledzy i koleżanki wam życzę :good:

oby pogoda dopisała :mysli:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 09:14_________________________________________________

:bry:

to jutro pewnie około 20 nas bedzie :decayed:

to Pany do jutra :hi:

sa jeszcze osoby ktore sie nie dopisaly a przyjada wiec bedzie ok 25 autek :gwizdanie:

nie przesadzaj Rafi :tongue4:

nie zapominaj się, mam ci piątek przypomnieć :gwizdanie: wiesz że raczej na siebie trzeba bardziej liczyć :naughty:

Opublikowano

Będę mógł się załapać na diagnostyke?;) bo chyba mój auto galgan powiedział baj baj albo turbo i map sensor w co szczerze wątpię;).... A i zapomniałem się pochwalić... Nowy mod w bagażniku dzięki rafikowi;d

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.