Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znane auto w PL.. bardzo fajne.. tylko te lampy z przodu za ch*ja nie pasują moim zdaniem :wallbash:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chlopoki pomozcie! od wczoraj audica chodzi jak kombajn pojechalem dzis do mechanika to jak zwykle nie ma czasu ale mowi ze prawdopodobnie sprzeglo klimatyzacji poszlo i fakt klima nie dziala mial ktos juz z tym docznienia? tylko nie mowcie ze to cos takiego

http://allegro.pl/sprzeglo-sprezarki-klimatyzacji-audi-a4-benzin-i1205148732.html

:wallbash:

Opublikowano

Reniu dzięki za reklamę :naughty: Jak będę brał kasę to masz udziały w zyskach :gwizdanie: A tak na poważnie to mały wkład finansowy i czasowy ,a ile satysfakcji.Cieszę się że Przemkowi podoba się efekt końcowy.Wstawię zdjęcia dropsone po męczącej pracy i jak wyszedł efekt tej pracy :wink4:

tQrvr.jpg

tQIYr.jpg

Opublikowano

jest git!!![br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 19:47_________________________________________________ :good:

Opublikowano

walimy dzis do tys ? :decayed:

Opublikowano

Gurban ja tez sie pisze na takie mycie silniczka :decayed:

Opublikowano

Artur zapraszam po spocie w Toruniu.Tylko jest jeden problem.Trochę czasu by zeszło ,bo silnik musi być chłodny.Ale tą kwestię można rozwiązać :mysli: Weżmiemy kierowców zastępczych :gwizdanie: :drunk:

Opublikowano

Grzegorz masz jak w banku, ze po ktoryms spocie bede mial do Ciebie prosbe o takie mycie :notworthy:

Opublikowano

i ja i ja ;)

skrzynka browaru bedzie :decayed:

Opublikowano

Też mi się takie mycie marzy... :naughty:

Opublikowano

to ja zalatwiam kierowce i podjezdzam tez, oczywiscie nie na mycie silnika... rozumie Grzegorz miejsce zbiorki - twoj garaz :naughty:

Opublikowano

no to bedzie wkoncu spot jak nalezy :drunk: :drunk: :drunk:

:polew:

Opublikowano

artur ty masz kontakt z tomiczka? bo prawdopodobnie rafi jutro bedzie w toruniu to dam mu glosniki dla niego, bedzie latwiej mu odebrac bo nie wiem czy ja bede na spocie w toruniu

Opublikowano

Mam, mam i to codziennie :polew: (Tomiczka pracuje u mnie na zmianie - jego syn i MichalG23 tez :wink4: )

Daj Rafiemu z Rafim tez mam kontakt...nie powinno byc problemu z odbiorem

Opublikowano

no to spoko, jak rafi jutro bedzie w trn to napewno mu dam, pozdrawiam

Opublikowano

walimy dzis do tys ? :decayed:

z waszymi pomyslami to napewno go przebijecie :gwizdanie: :> nareszcie trzy dni wolnego :yeee: :yeee:

Opublikowano

trzy dni ? :shocked:

chorobowe ? :decayed:

Opublikowano

trzy dni ? :shocked:

chorobowe ? :decayed:

a tak jakos sie udalo zalatwic :> :> dobry bajer pol sukcesu no i weekend imprezowo sie zapowiada to jak tak bym mogla to przegapic :>

Opublikowano

weronika jak flaszka dla mnie?

Opublikowano

weronika jak flaszka dla mnie?

A JAKA MA BYC?? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.