Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest tez i filmik :tongue4:

http://www.youtube.com/watch?v=0Bnf0D08JUg

czekamy na fotki Damiana

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakby ktoś z Bydgoszczy leciał to ja też chętnie podjadę :)

z całym szacunkiem dla ciebie

napisz że spontan dzis w bydgoszczy organizujesz pod łuczniczką, pogoda za***ista fajnie wykorzystać i na bajerke się spotkać, wtedy zobaczysz zainteresowanie :sick3:

ja sie cieszę że w toruniu wkońcu ekipa sie powieksza i można cos spontanicznie organizowac na bajerkę albo imprezkę, zawsze sam wszedzie jeździłem

pozdrowionka

Ekipa w Toruniu sie powiększa i to bardzo dobrze... cała gromadka naprawde wesoła... kilka chwil wystarczy i spontan zoorganizowany

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 13:54_________________________________________________to jakieś konkretne decyzje ze strony kolegów z Bydgoszczy co do dzisiaj?? może jeszcze ktoś potowarzyszy Jędrzejowi?? :> oczyswiście szacun dla Ciebie że masz chęć...

:bry: ja tez bym podjechal ale w pracy bylem :wallbash: 14 godzin :wallbash:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: Czemu wiedziałem że to się tak skończy ja wiem że chciałeś obadać fotki Marty z piątku :polew::tongue4:

wiesz wy sie slabo zabieracie to musimy z majkim potem dziewczyny zabawiac jak wy nie macie odwagi :polew:

PANOWIE, DAMY RADE MÓWIĘ WAM, DAMY RADĘ :>

W piątek dalilismy radę, a to był trening to i dalej damy, wiecie zamki, torebki itp... :tongue4:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 21:48_________________________________________________Rafi, spoko jest ja wiedziałem że jestes w pracy to wystarczy, zadnego tematu nie było że kogos nie ma :good:

pełen luz :notworthy:

Opublikowano

Za póżno zrobiłeś filmik jak już wyjechałem.. niestety musiałem szybciej zwinąć :wallbash:

Opublikowano

torun rośnie w siłę :good:

spontan, 6 aut

4 szt 2.8/ Majki,Marcin,Damian,Zibun

1 szt 2.7 biturbo/ Michu

2 szt 1.9 tdi /Krzychu,Dropson(nieobecny akurat)

1 szt 1.8 T 180 KM/ Komar(nieobecny akurat)

Opublikowano

teee a moja padaka? :angry:

Opublikowano

Za póżno zrobiłeś filmik jak już wyjechałem.. niestety musiałem szybciej zwinąć :wallbash:

spoko ziom, dochodze do wprawy,bedziesz jeszcze na nie jednym filmie :tongue4:

oczywiście w mojej reżyserii :polew:

i zabarwieniu erotycznym skoro masz takie kolezanki :polew:

Opublikowano

Dobry spontan nigdy nie jest zły :good:

Opublikowano

teee a moja padaka? :angry:

pisałem o obecnych :tongue4:

Opublikowano

Za póżno zrobiłeś filmik jak już wyjechałem.. niestety musiałem szybciej zwinąć :wallbash:

spoko ziom, dochodze do wprawy,bedziesz jeszcze na nie jednym filmie :tongue4:

oczywiście w mojej reżyserii :polew:

i zabarwieniu erotycznym skoro masz takie kolezanki :polew:

:polew: tak też myslałem, ale chcesz to jakoś sprecyzować :polew:
Opublikowano

torun rośnie w siłę :good:

spontan, 6 aut

4 szt 2.8

1 szt 2.7 biturbo

1 szt 1.9 tdi

:good:

Opublikowano

teee a moja padaka? :angry:

pisałem o obecnych :tongue4:

bylem z wami duchowo!

krzychu a kolezanki masz kozak ale moga nie wyjsc dlugo z wrazenia jak je majki zacznie bajerowac :evil:

Opublikowano

teee a moja padaka? :angry:

pisałem o obecnych :tongue4:

bylem z wami duchowo!

krzychu a kolezanki masz kozak ale moga nie wyjsc dlugo z wrazenia jak je majki zacznie bajerowac :evil:

Też mi się tak wydaje :polew: jedna do tej pory nie może wyjść :polew: :>

Opublikowano

teee a moja padaka? :angry:

pisałem o obecnych :tongue4:

bylem z wami duchowo!

krzychu a kolezanki masz kozak ale moga nie wyjsc dlugo z wrazenia jak je majki zacznie bajerowac :evil:

Też mi się tak wydaje :polew: jedna do tej pory nie może wyjść :polew: :>

ale ze spodni z zamkami :polew::polew:

Opublikowano

Za póżno zrobiłeś filmik jak już wyjechałem.. niestety musiałem szybciej zwinąć :wallbash:

spoko ziom, dochodze do wprawy,bedziesz jeszcze na nie jednym filmie :tongue4:

oczywiście w mojej reżyserii :polew:

i zabarwieniu erotycznym skoro masz takie kolezanki :polew:

:polew: tak też myslałem, ale chcesz to jakoś sprecyzować :polew:

sprecyzowac to może na priv co?? :polew:

Opublikowano
:polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 22:00_________________________________________________możesz na priv :polew:
Opublikowano

poprawka :good: dla ciebie komar

torun rośnie w siłę :good:

spontan, 6 aut

4 szt 2.8/ Majki,Marcin,Damian,Zibun

1 szt 2.7 biturbo/ Michu

2 szt 1.9 tdi /Krzychu,Dropson(nieobecny akurat)

1 szt 1.8 T 180 KM/ Komar(nieobecny akurat)

ja pier**le :polew: wraca temat ZAMKI :polew:

RAFI TYLKO O JEDNYM A JA TAKI PORZADNY PRZECIEŻ JESTEM :tongue4:

Opublikowano

Ty porządny :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chyba jak zamkow nie widzisz :polew: :polew:

Opublikowano

chyba jak zamkow nie widzisz :polew: :polew:

:polew::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.