Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 11:42_________________________________________________

!!!!!!!!! GOLLOB MISTRZEM ŚWIATA !!!!!!!

no tak graty dla Golloba :oklaski: szacun wielki jest mistrzem w pełnej klasie :good:

Unibax dziś o brąz ostatecznie :good:

Polonia bydgoszcz do piewszej ligi, niestety :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Majki final jedzie sie o zloto...a Unibax niestety jedzie w fanale pocieszenia :confused4:

czytamy dokładnie czytamy kolego :tongue4:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 11:51_________________________________________________

Majki final jedzie sie o zloto...a Unibax niestety jedzie w fanale pocieszenia :confused4:

czytamy dokładnie czytamy kolego :tongue4:

pisałem przecież że o brąz ostatecznie a nie finał :naughty:

cos z oczkami mamy :polew:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 11:55_________________________________________________

robimy coś jutro w Bydzi albo w Toruniu? ostatni dzień wakacji jutro :wallbash: a ja umyłem furkę w końcu.. i jest za***ista jednak :kox: Majki oglądałeś Merca?

merca ogladałem, jest spoko, sprzedawca mysli nad moja propozycją, zobaczymy na dniach :evil:

no Damian napisał propozycję spotkanka spontanka prawie w połowie drogi miedzy toruniem i bydzią choć bliżej torunia ale nie w toruniu :tongue4:

także się okaże choć chętnych nie widzę żeby się rwali :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki final jedzie sie o zloto...a Unibax niestety jedzie w fanale pocieszenia :confused4:

czytamy dokładnie czytamy kolego :tongue4:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 11:51_________________________________________________

Majki final jedzie sie o zloto...a Unibax niestety jedzie w fanale pocieszenia :confused4:

czytamy dokładnie czytamy kolego :tongue4:

pisałem przecież że o brąz ostatecznie a nie finał :naughty:

cos z oczkami mamy :polew:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 11:55_________________________________________________[quote name=jedrekx

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 12:31_________________________________________________Majki ale Ty jestes wesoly Romek...zmieniles swojego posta o 11:51...akurat wzrok mam dobry :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki final jedzie sie o zloto...a Unibax niestety jedzie w fanale pocieszenia :confused4:

czytamy dokładnie czytamy kolego :tongue4:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 11:51_________________________________________________

Majki final jedzie sie o zloto...a Unibax niestety jedzie w fanale pocieszenia :confused4:

czytamy dokładnie czytamy kolego :tongue4:

pisałem przecież że o brąz ostatecznie a nie finał :naughty:

cos z oczkami mamy :polew:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 11:55_________________________________________________[quote name=jedrekx

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 12:31_________________________________________________Majki ale Ty jestes wesoly Romek...zmieniles swojego posta o 11:51...akurat wzrok mam dobry :bicz:

może, nie przypominam sobie, złapałeś mnie za słówko poprostu co nie zminia tego że o brąz i do PIERWSZEJ LIGI :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś z Bydgoszczy leciał to ja też chętnie podjadę :)

z całym szacunkiem dla ciebie

napisz że spontan dzis w bydgoszczy organizujesz pod łuczniczką, pogoda za***ista fajnie wykorzystać i na bajerke się spotkać, wtedy zobaczysz zainteresowanie :sick3:

ja sie cieszę że w toruniu wkońcu ekipa sie powieksza i można cos spontanicznie organizowac na bajerkę albo imprezkę, zawsze sam wszedzie jeździłem

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja chętnie dziś podjadę bo za tydzień nie będę mógł :wallbash: na 99,9% będę w DE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś z Bydgoszczy leciał to ja też chętnie podjadę :)

z całym szacunkiem dla ciebie

napisz że spontan dzis w bydgoszczy organizujesz pod łuczniczką, pogoda za***ista fajnie wykorzystać i na bajerke się spotkać, wtedy zobaczysz zainteresowanie :sick3:

ja sie cieszę że w toruniu wkońcu ekipa sie powieksza i można cos spontanicznie organizowac na bajerkę albo imprezkę, zawsze sam wszedzie jeździłem

pozdrowionka

Ekipa w Toruniu sie powiększa i to bardzo dobrze... cała gromadka naprawde wesoła... kilka chwil wystarczy i spontan zoorganizowany

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 13:54_________________________________________________to jakieś konkretne decyzje ze strony kolegów z Bydgoszczy co do dzisiaj?? może jeszcze ktoś potowarzyszy Jędrzejowi?? :> oczyswiście szacun dla Ciebie że masz chęć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony chęci też są, jak najbardziej. Wszystko zależy jak mi przeprowadzka dzisiaj pójdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Bydgoszczanie to jak ktoś chce to spotkajmy się o 15:30 w Strzyżawie i wyjazd o 15:40 żeby dojechać na parking koło tego krzyża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :mysli: szacun dla ciebie ale jest godzina 14 i nic sie nie dzieje w tej sprawie, z torunia byłbym ja, damian i krzychu a z bydzi tylko ty, komar na żużel idzie i tak troszke lipnie :wallbash:

damian pisał cos o 16 godz

ale może tak 18 19 byłoby optymalniej :mysli:

chyba z braku zainteresowania tym spontanem dzisiejszym damy sobie jednak spokój nic na siłe uważam a ciebie serdecznie pozdrawiam :good:

pozdrowionka dla reszty ekipy tymbardziej :good:

miłego reszty dnia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ostatecznie coś jest czy nie? bo nie wiem jak sobie czas organizować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno brał udział ten osobowy Mesio.Podobno jego wina,ale jezeli to ori niemiec to pewnie bedzie wina naszego kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie czerwony Mercedes... kierowała Kobieta... [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 15:05_________________________________________________jak tam niedzielka mija??? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...