Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

nigdy bym nie kupił mercedesa.. dobra era merców skończyła się na W124. sąsiedzi mają GL, S, i C-klasę i co chwile auta mają w serwisie... a co do tego to myślę, że eS by mogło objechać AMG ze względu na quattro i lepszą trakcję...

O Stielowach mówisz? :polew:

A Mercedesa... Albo się lubi, albo się nie lubi. Nigdy mi się samochody spod znaku gwiazdy nie podobały. Zawsze kojarzyły mi się ze zbytnim luksusem i snobizmem. Stylistyka też nie przemawia do mnie, chociaż są wyjątki takie jak CLS, nowe C, SLR... No i wnętrza mają okropne. A o awaryjności też się nasłuchałem...

No Majki, liczymy, że jeśli kupisz to nie zapomnisz o znajomych z A4 i malanem od czasu do czasu na spoty będziesz przyjeżdżał... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Manny bez nazwisk ;) ale tak, o nich mówię... wcześniej mieli jeszcze CLS-a, ale okazało się złożone z 2-ch i szybko zamienili go na C-klasę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że może to być mina :mysli: Jak w silniku amg coś Ci pierdnie to byle kaziu nie naprawi.

jakos jeżdzę 2.8 V6 ponad 2 lata i jest ok a dlaczego ludzie nie kupują duzych pojemnosci? tylko wiekszośc klekoty zeby jak najtaniej? takie samochody kupuja ludzie o mocnych nerwach i desperaci którzy na drogach znaja swoje miejsce i wiedzą gdzie powinno byc miejsce innych,słabszych :tongue4:

Majki nie czytasz dokładnie! Nie chodzi o duży silnik tylko o to że jest nietypowy, podrasowany przez nadwornego tunera mietków. Żadki model = potencjalne problemy z częściami/ fachowcami.

jakos jeżdzę 2.8 V6 ponad 2 lata i jest ok a dlaczego ludzie nie kupują duzych pojemnosci? tylko wiekszośc klekoty zeby jak najtaniej? takie samochody kupuja ludzie o mocnych nerwach i desperaci którzy na drogach znaja swoje miejsce i wiedzą gdzie powinno byc miejsce innych,słabszych :tongue4:

Znowu grasz burżuja? :cool1::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każde auto z wiekszym silnikiem których jest mniejszość potrzebuje odpowiedniego specjalisty ale w pewnym sensie jest coś w wiekszych pojemnościach... człowiek w aucie czuje sie troche inaczej... pewniej, nie chodzi o szaleństwa...wariacje... ale o ten sam zapas mocy który może sie przydać w różnych sytuacjach na drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki nawet wiersze piszą o Audi :naughty: Nie zmieniaj,do mnie pod garaż tylko :a4fan: przejeżdżają

Audi - moje marzenie

Zachwycony Twoim kształtem

Zapatrzony w blask lakieru

Ze snu wyłowię Ciebie jedną z pośród wielu

Zasłuchany w szum motoru

W Twoim wnętrzu rozmarzony

Audi moja Tobą jestem urzeczony

Samochodzie moich marzeń

Może kiedyś tak się zdarzy

Jak pan młody poprowadzę ku ołtarzy

I zostaniesz mą wybranką

Dobrą żoną lub kochanką

Ten mezalians i nam może się przydarzyć

Napisany 2005.09.20

Autor: Bella Jagódka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że może to być mina :mysli: Jak w silniku amg coś Ci pierdnie to byle kaziu nie naprawi.

jakos jeżdzę 2.8 V6 ponad 2 lata i jest ok a dlaczego ludzie nie kupują duzych pojemnosci? tylko wiekszośc klekoty zeby jak najtaniej? takie samochody kupuja ludzie o mocnych nerwach i desperaci którzy na drogach znaja swoje miejsce i wiedzą gdzie powinno byc miejsce innych,słabszych :tongue4:

Majki tylko nie zapomnij go zagazowac tak jak audi :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 15:56_________________________________________________http://www.sfora.pl/Strzelanina-w-bydgoskim-banku-Ranni-bandyci-uciekaja-a24548

a to widzieliscie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myślałem o gazie i o sprzedaży mojej Audi, tylko mieć tego merca na specjalne okazje

a jak komuś żal d*pę ściska to niech się nie wypowiada, bo cwaniaczków i pleyasów to na momencie na ziemię sprowadzam :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myślałem o gazie i o sprzedaży mojej Audi, tylko mieć tego merca na specjalne okazje

a jak komuś żal d*pę ściska to niech się nie wypowiada, bo cwaniaczków i pleyasów to na momencie na ziemię sprowadzam :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma się co denerwować... każdy kupuje to co lubi i to co mu sie podoba...

Damian pewnie, ze tak tylko co niektorzy cale zycie beda sie czepiac "klekotow" i cwaniaka palic :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma się co denerwować... każdy kupuje to co lubi i to co mu sie podoba...

Damian pewnie, ze tak tylko co niektorzy cale zycie beda sie czepiac "klekotow" i cwaniaka palic :gwizdanie:

no tak Arturze szkoda,ale cóż z niektórymi rzeczami trzeba się poprostu pogodzić i tyle

nie do każdej benzyny założysz gaz, a klekot zawsze będzie klekotem :confused4:

może sie zamienimy na trochę autami :mysli:

ty zobazcysz jak fajnie jezdzi sie na gazie z taką mocą a ja może się wkońcu przekonam do diesla :good:

pozdrowionka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki masz racje ze z niektorymi rzeczami nalezy sie pogodzic...

...chetnie sie z Toba zamienie z tym ze ja teraz auta nie posiadam wogole :wink4:

...nawet tym klekotem pier**lonym nie moge jezdzic bo go poprostu nie mam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki masz racje ze z niektorymi rzeczami nalezy sie pogodzic...

...chetnie sie z Toba zamienie z tym ze ja teraz auta nie posiadam wogole :wink4:

...nawet tym klekotem pier**lonym nie moge jezdzic bo go poprostu nie mam :polew:

no szkoda, życzę ci zebys mial jak najmniej problemów z audiczką :cool1:

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Majki i dodam, ze kiedys mialem pojazd na gaz i nie bylem zadowolony...i dlatego neguje LPG :notworthy:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 16:28_________________________________________________

Majki masz racje ze z niektorymi rzeczami nalezy sie pogodzic...

...chetnie sie z Toba zamienie z tym ze ja teraz auta nie posiadam wogole :wink4:

...nawet tym klekotem pier**lonym nie moge jezdzic bo go poprostu nie mam :polew:

no szkoda, życzę ci zebys mial jak najmniej problemów z audiczką :cool1:

:>

ja bron boze nikomu zle nie zycze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...