Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

no to sie nacieszyles 3.0 .... jak społeczenstwo chce jezdzic lepszymi samochodami , to policja tez musi papugować

http://moto.onet.pl/1624689,1,leon-cupra-w-szeregach-policji,artykul.html?node=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Tu była wrzucana:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=873.msg1847677#msg1847677

dobry wątek, dobrze sobie go zasubkrybować.

A tak ogólnie dzieńdoberek :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki w 5 min zostal tata :good:

A co to znaczy?

:hi:

Reniu :thumbdown: no ty nie wiesz co to znaczy zostac tatą :polew:

ale chłopaki :good: dawno takich wyścigów nie było i jak wesoło :polew:

w pewnych momentach tak sie uśmiałem że... szacun dla obecnych wczoraj, naprawde nie spodziewałem się takiego obrotu rzeczy, elegancko :good:

no i wtajemniczeni wiedzą że najwieksza furrore to chyba zrobiły ,,ZAMKI" które były atrakcją wieczoru :naughty:

miłego dzionka dla wszystkich,pogoda super sie szykuje :cool1:

pozdrawiam i do miłego zobaczenia :>

w takim skladzie to moge jezdzic wszedzie! az mnie morda od smiania bolala! a jak sie obsluguje "zamki" to majkichyba kazdemu pokazal

krzychu a te laseczki chyba troszke sie wystraszyly jak zaczelismy z nich troszke jaja robic co? :kox:

Tak wogóle to :bry: wszystkim. Z tego co wiem to się nie obraziły heh ale napewno wiedziały o co chodzi z zawieszeniem i podwoziem przez majkiego :polew: a wogóle o co chodziło z zamkiem bo zgubiłem wątek :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) było było wesoło wczoraj :) :) :) bardzo przyjemne towarzystwo i kupe śmiechu... torebka u koleżanki Krzysia też dała rade , sam jestem ciekawy jakie one mają o nas zdanie teraz :P :P :P ale ZAMKI przebiły wszystko :polew:

mam nadzieje że jeszcze powtórzymy taki wypadzik nawet w większym gronie :) oczywiście muszą być Kobietki :) jakieś plany na dzisiaj mają Panowie? :) Pozdrowionka

nooo właśnie i TOREBKA jeszcze była :shocked:

troche latek juz się żyje to i zamków kilka się otwierało, także dałbym radę :polew:

ja pier**le Komar kur...a bez kitu mordy ładnie darlismy momentami,dawno tak wesoło nie było[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 15:27_________________________________________________Krzychu :mysli:

szacun :good:

pozdrwoionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) było było wesoło wczoraj :) :) :) bardzo przyjemne towarzystwo i kupe śmiechu... torebka u koleżanki Krzysia też dała rade , sam jestem ciekawy jakie one mają o nas zdanie teraz :P :P :P ale ZAMKI przebiły wszystko :polew:

mam nadzieje że jeszcze powtórzymy taki wypadzik nawet w większym gronie :) oczywiście muszą być Kobietki :) jakieś plany na dzisiaj mają Panowie? :) Pozdrowionka

nooo właśnie i TOREBKA jeszcze była :shocked:

troche latek juz się żyje to i zamków kilka się otwierało, także dałbym radę :polew:

ja pier***e Komar kur...a bez kitu mordy ładnie darlismy momentami,dawno tak wesoło nie było[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 15:27_________________________________________________Krzychu :mysli:

szacun :good:

pozdrwoionka

:polew: :polew: :polew: o kur.....a już ogarnąłem wątek zamka :polew: :polew: ale to się wytnie :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wogóle to z tego wszystkiego głosniki nie pojechały do bydgoszczy, wydało sie, co tam sie działo :naughty:

no i jeszcze jeden odcinek programu był nagrywany na starcie, CO POSZŁO NIE TAK :polew:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 15:31_________________________________________________JAK TAM TORUNIAKI SPOTYKAMY SIE DZIS NA BAJERKĘ :mysli:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 15:32_________________________________________________a może ktos i z bydzi wpanie pogadać :naughty:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 15:33_________________________________________________zawieszenie i podwozie musi byc dopracowane zeby luzów żadnych nie było itp... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie Ty na tą bajerke chcesz się ustawić??:D:D ja mam czas koło 20-21 :naughty: Krzysztofer co robisz wieczorową porą? może koleżanki będą się nudziły w domu :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 16:59_________________________________________________mój kolega ma felgi do audi do pogonienia 15 jak mi wyśle foto to pokaże ,wstępna cena 700zł roczne opony wyglądają jak nowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...