Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wielka :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 15:15_________________________________________________Pracuje ktoś w PESIE może?

Darkowi chodziło chyba o to czy jest różnica miezy filtrem przeciwpyłkowym a filtrem kabinowym :cool1:

To że jest różnica po wymianie to chyba oczywiste :przebiegly:

W PESIE pracuje kilka osób od nas... pewnie zaraz się odezwą :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak to jest jak sie nie czyta uważnie :wallbash:

Opublikowano

Wszystkiemu winna pogoda... ja jestem nieprzytomny :lazy:

[edit]

Wiśnia... popraw sobie miniaturkę w profilu. Wklej tylko poniższego linka:

http://images48.fotosik.pl/310/23cf39b2db8d1a05.jpg

Opublikowano

wkleiłem i nic :no:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 15:48_________________________________________________Nie kminie tego :confused4: już kombinuje żeby foto było widać i nic :kwasny:

Opublikowano

Wiśnia co potrzebujesz od ludzi z PESY ?? :cool1:

Opublikowano

Chyba dołącze do waszych szeregów :naughty:

Opublikowano

jaki dział?? [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 16:37_________________________________________________a w PESA pracuje ja, Tomiczka, Makast (Tomka syn) i MichalG23

Opublikowano

Będę śrutował wagony, tylko jeszcze z szefem firmy musze pogadać tej w której robie czy mogę liczyć na podwyżkę czy sie żegnamy.[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 16:43_________________________________________________Wczoraj byłem na odbiorze komory na tej nowej hali, musze przyznać że robi wrażenie.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

w pesie wszystko robi wrazenie...chlopaki ode mnie tez byli na tym szkoleniu co Ty Wisnia :tongue4:

Opublikowano

wkleiłem i nic :no:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 15:48_________________________________________________Nie kminie tego :confused4: już kombinuje żeby foto było widać i nic :kwasny:

Kliknij na swój profil, dane publiczne, wklej linka:

http://images48.fotosik.pl/310/23cf39b2db8d1a05.jpg

w polu:

Mam swój obrazek:

Podaj adres do swojego awatara. (np: http://www.mojastrona.pl/mojobrazek.gif)

Dokładnie tutaj:

aaaaaawp.jpg

Opublikowano

pany ma ktoś miernik żeby sprawdzić prąd czujnika kolektora dolotowego (N75 o ile się nie myle), czy jest te 12V bo non stop mi w awaryjny turbawa wchodzi :hi:

Opublikowano

oby do Piątku :) [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 12:59_________________________________________________Czy ktoś z Panów ma ochotę na powtórkę z zeszłego tygodnia?? ewentualnie w razie deszczu wypad do centrum :drinks:

kurde pany znajomy robi urodzinki wiec ciezko bedzie mi sie zjawic ale moj nr macie jak cos bedziecie szli to dajcie znaka to wam powiem gdzie jestem :) ale w sobote chetnie bym sie przeszedl z chlopami z A4 Club :evil:

Opublikowano

oby do Piątku :) [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 12:59_________________________________________________Czy ktoś z Panów ma ochotę na powtórkę z zeszłego tygodnia?? ewentualnie w razie deszczu wypad do centrum :drinks:

kurde pany znajomy robi urodzinki wiec ciezko bedzie mi sie zjawic ale moj nr macie jak cos bedziecie szli to dajcie znaka to wam powiem gdzie jestem :) ale w sobote chetnie bym sie przeszedl z chlopami z A4 Club :evil:

Club??

Opublikowano

nie slyszales? ostatnio tak balowalismy ze jeden klub zmienia nazwe na A4 Club :decayed:

Opublikowano

Czy została komuś jakaś foliowa naklejka "a4 Klub" ?

Opublikowano

koleżanki muszą być...:D:D:D nawet jedna (dla wtajemniczonych "zamki") zaprasza do jakiegoś nowego klubu w Toruniu... chyba jej sie spodobał Majki bo pisała że mam wziąć ludzi z Piątkowego wypadu :P

:kox:

Opublikowano

Wielka :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 15:15_________________________________________________Pracuje ktoś w PESIE może?

Darkowi chodziło chyba o to czy jest różnica miezy filtrem przeciwpyłkowym a filtrem kabinowym :cool1:

To że jest różnica po wymianie to chyba oczywiste :przebiegly:

no dokladnie... czy to aby nie jest to samo ?

Opublikowano
:hi: dawno nie padalo oby do piatku sie wypadalo hihi
Opublikowano

co tu taka cisza? jak nigdy! :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.