Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SPOT Niedziela, 3 październik 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł na ul. Broniewskiego

1. damian_qbass

2. Reniu

3. Bebeto na 99,9%

4. krzychu-trn

5. Rafi

6. Komar

7. ArturB6 - chyba confused4

8. MichalG23 z ArturemB6 na pokładzie (no chyba ze się rozmyśli :confused4:)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

juz mialem poprzednie b5 obnizone i wiem jak sie nim jezdzilo-nie na polskie drogi i nie na dojazd do mojego garazu :polew: wiec raczej nie obnize,szybek tez nie sciemnie-bo po co mam stracic dowod :gwizdanie: chyba ze w krakowie metoda piecowa ale to juz duzy wydatek :confused4:

Opublikowano

nie na dojazd do mojego garazu :polew:

do dzisiaj przeklinam ten dojazd do Twojego garażu :decayed:
Opublikowano

Z tym piecowym przyciemnianiem to i tak lipa. W przepisach jest jasno powiedziane że przepuszczalność szyb nie może być mniejsza niż 70%. Szyby z fabryki już wychodzą wstępnie przyciemnone i jakiekolwiek przyciemnienie powoduje przekroczenie normy zapisanej w naszym cudownym prawie. To że dają certyfikat to tylko oznacza, że firmują nim swoją pracę a nie to że można legalnie na przyciemnionych szybach jeździć.

Wcześniej również sądziłem że piec jest wyjściem z sytuacji, niestety tak nie jest.

Opublikowano

Z tym piecowym przyciemnianiem to i tak lipa. W przepisach jest jasno powiedziane że przepuszczalność szyb nie może być mniejsza niż 70%. Szyby z fabryki już wychodzą wstępnie przyciemnone i jakiekolwiek przyciemnienie powoduje przekroczenie normy zapisanej w naszym cudownym prawie. To że dają certyfikat to tylko oznacza, że firmują nim swoją pracę a nie to że można legalnie na przyciemnionych szybach jeździć.

Wcześniej również sądziłem że piec jest wyjściem z sytuacji, niestety tak nie jest.

tu jest kwestia sporna bo do mnie jak jezdzi policja - to ostatnio sie pytalem jak Petarze dowod zabrali czy istnieje jakis legalny sposob przyciemniania szyb to odpowiedzieli piecowe - no chyba ze w innych wojewodztwach inaczej do tego podchodza :gwizdanie:

Opublikowano

Z tym piecowym przyciemnianiem to i tak lipa. W przepisach jest jasno powiedziane że przepuszczalność szyb nie może być mniejsza niż 70%. Szyby z fabryki już wychodzą wstępnie przyciemnone i jakiekolwiek przyciemnienie powoduje przekroczenie normy zapisanej w naszym cudownym prawie. To że dają certyfikat to tylko oznacza, że firmują nim swoją pracę a nie to że można legalnie na przyciemnionych szybach jeździć.

Wcześniej również sądziłem że piec jest wyjściem z sytuacji, niestety tak nie jest.

Przyciemnij to ci sami gliniarze co ci to mówili ci mandat pewnie wlepią :kwasny:

tu jest kwestia sporna bo do mnie jak jezdzi policja - to ostatnio sie pytalem jak Petarze dowod zabrali czy istnieje jakis legalny sposob przyciemniania szyb to odpowiedzieli piecowe - no chyba ze w innych wojewodztwach inaczej do tego podchodza :gwizdanie:

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 20:05_________________________________________________Przyciemnij to ci sami gliniarze co ci to mówili ci mandat pewnie wlepią :kwasny: [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 20:07_________________________________________________tak to miało wyglądać :decayed:
Opublikowano

Wiśnia widze że Twoja walka z avatarem i podpisem trwa :polew:

Opublikowano

:polew: miałem awatar,ale przypadkiem skasowałem zdjęcie z fofosika :wallbash:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 20:10_________________________________________________dzisiaj sie pobawie :decayed:

Opublikowano

a swoją drogą to zaczyna mnie to denerwować kombinacje jakieś trzeba uskuteczniać :kwasny:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 20:12_________________________________________________

ale z nimi pojechała :polew: chyba mi ich żal sie zrobiło ;( :polew:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 20:19_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=Mc8ybfNZN[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 20:25_________________________________________________ :polew:

Opublikowano
Adres URL zawierał nieprawidłowy identyfikator filmu wideo :wink4:
Opublikowano
:shocked: to wpisz na you tube rosja na wesoło :naughty:
Opublikowano

te ruskie to niezle jajcarze :decayed:

Opublikowano

a widziałeś tą dziurkę w jezdni na filmiku? a mówią że u nas są złe drogi :decayed:

Opublikowano

haha jak ta gazela podskakiwała .... :decayed: teraz widać dlaczego "Gazela"

ale i tak najlepsza akcja byla z tym asfaltem :polew:

Opublikowano

normalnie obuwniczy na ulicy :polew: można sobie jakieś klapki wybrać :kox:

Opublikowano

przykład na to że A4-klub.pl jest potęgą w porównaniu z club.eu :gwizdanie: (statystyki w przeciągu 11dni)

Nowe posty : My 23 627 eu 294

Nowe tematy : My 1116 eu 44

Nowi użyt. : My 528 eu 99

Opublikowano

Bo Polak potrafi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.