Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I to w głośnikach głównie refren :polew:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 01:16_________________________________________________

Żadne dayline nie będą dobrze wyglądać na B5. Za stara buda do tego :thumbdown: do tego brewki :sick3:

Lepiej skupić się na zwykłych poliftach DEPO :good:

[edit]

Bartek... ochyda :sick3: german tuning mają czasem ostro zryte berety ;)

[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 01:17_________________________________________________Ja tu o światłach marze a tyle mam do naprawy że chyba pod choinkę sobie dopiero coś sprawie :wallbash:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spokojnie, rozeznaj się w trendach ;) będziesz wporzo ukierunkowany to zabierzemy się za mody :decayed:

Opublikowano

Zmykam bo do pracy wstaje o 5 :thumbdown::papa:

Opublikowano

Kto co lubi, ja zgadzam się z Reniem... TRAGEDIA!

Opublikowano

Znalazła się :wink4: ehh Porażka... Ale było git... Jak zwykle co tydzień Nowek w Piątek obecny .Podziękowania dla wszystkich obecnych i przepraszam za ta jazdę... :notworthy::embarrassed:

Opublikowano
:no:

tak jak doświadczeni rezacze Ci radzą...nie szpeć auta :thumbdown:

ja miałem też zapały na to i owo ale właśnie głównie dzięki radom Renia i Kierownika( :notworthy: ) nie waliłem byle gówna na samochód :decayed:

no chyba że na spoty nie chcesz już jeździć, to wsadzaj Allegro Tuning Parts :sarcastic:

Opublikowano
:hi: wczoraj byly guziki :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

jakby ta koleżanka została u mnie nie nastąpiłby problem :naughty:

i oczywiście na wejście od razu obczaiłem że są guziki :evil:

wolę zamki, z guzikami za dużo roboty :polew:

na spot jutro to ktoś się pisze :mysli:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 09:47_________________________________________________znalazłem jakąś stara listę ale chyba trzeba ja zaktualizować, widzę w niej jakieś niepewności

SPOT Niedziela, 3 październik 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł na ul. Broniewskiego

1. damian_qbass

2. Reniu

3. Bebeto na 99,9%

4. krzychu-trn

5. Rafi

6. Komar

7. ArturB6 - chyba confused4

8. MichalG23 z ArturemB6 na pokładzie (no chyba ze się rozmyśli :confused4: )

Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

:kawa:

[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 09:58_________________________________________________

do czego zmierzasz? :mysli:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Chłopaki gratki... Wy już wiecie za co :cool1::good::wink4:

Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

:kawa:

[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 09:58_________________________________________________

do czego zmierzasz? :mysli:

Były ciche nadzieje, że Bydgoszcz będzie gościć jakąś drużynę...

Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

:kawa:

[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 09:58_________________________________________________

do czego zmierzasz? :mysli:

Były ciche nadzieje, że Bydgoszcz będzie gościć jakąś drużynę...

no były, ale takie są polskie realia i dopóki czegoś nie zobaczysz albo na piśmie nie będzie to raczej mało realistyczne jest, niestety :wallbash:

tez z chęcią bym podjechał do bydzi po autograf jakiegoś piłkarza z europejskiej drużyny :gwizdanie:

Opublikowano

Realia są takie że gdzieś zostało grubo posmarowane a my jesteśmy zbyt ciency :bag:

Opublikowano

nie dobre wieści :mysli:

Bydgoszcz traci Grand Prix!

W środę dowiedzieliśmy się, że Gorzów będzie gościł elitę speedwaya w latach 2011-2015

Krzysztof Wypijewski, Środa, 29 Września 2010; aktualizowano: 30.09.2010 10:08

Zmniejsz tekst Domyślna wielkość tekstu Powiększ tekst

Wszystko wskazuje na to, że 9 października po raz ostatni zawitają do nas najlepsi żużlowcy globu.

O tym, że Gorzów może przebić ofertę Bydgoszczy mówiło się od dawna. W ubiegłym tygodniu pojawiła się informacja, że władze lubuskiego miasta i Caelum Stali gotowe są zapłacić za jeden turniej ponad 3 miliony złotych! Łatwo obliczyć, że 5-letni kontrakt kosztowałby ok. 17 mln zł.

- Są granice zdrowego rozsądku. Nie będziemy uczestniczyli w tej licytacji - mówili zgodnie szefowie naszego ratusza.

odkąd pamietam zawsze GP było w bydoszczy, od niedawna w toruniu, szkoda by taka prestiżowa imreza znikła z bydgoszczy

Opublikowano

Co zrobić... Może coś się zmieni w najbliższych wyborach. Nadzieja matką głupich :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.