Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja załatwiałem przez taką agencje,najpierw zawiozłem im papiery a później tylko do nich po blachy jechałem i dowód w 7 dni wszystko załatwione łącznie ze skarbówką i tłumaczeniami.

Też zleciłem im wszystko, 100zł, a nie ma żadnego jeżdżenia, czekania, użerania się...
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o której w strzyżawie ?

Podobno koło 17

Opublikowano

Majki dzieje się coś w Toruniu bo podobno zadyma jest po meczu Elany z Olimpią Grudziądz :kox:

w trakcie meczu krzesełka fruwały itd :sarcastic:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 18:18_________________________________________________16 października my tam Zawisza_Bydgoszcz__new_logo_-logo-4E50401DB5-seeklogo.com.gifawitamy.....będzie się działo :evil:

Opublikowano

Witam panowie Krotko lepiej się witać niż zegnać dbać o furki i do kiedyś,,,,

Były wzloty i upadki dziękuje za miłe spoty i doznania Pozdro

Opublikowano

Witam panowie Krotko lepiej się witać niż zegnać dbać o furki i do kiedyś,,,,

Były wzloty i upadki dziękuje za miłe spoty i doznania Pozdro

Ale o co chodzi? :mysli:

Opublikowano

Witam panowie Krotko lepiej się witać niż zegnać dbać o furki i do kiedyś,,,,

Były wzloty i upadki dziękuje za miłe spoty i doznania Pozdro

Ale o co chodzi? :mysli:

a widziałeś kiedyś Jego opisy na GG?? czeski film :polew:
Opublikowano

Dlatego lepiej się zapytać :naughty:

Opublikowano

ciekawe co Nowek znowu wymyslil?? :>

Opublikowano

ciekawe co Nowek znowu wymyslil?? :>

pewnie gdzieś wyjeżdza :gwizdanie:
Opublikowano

artur autko odebrane ? :kox:

Opublikowano

mam pytanie czy ktos chce sie spotkac dzis z klubowiczem ghost1717 z konina bedzie przejezdzal przez bdg przed 22:00 a4 3.0 V6

Opublikowano

mam pytanie czy ktos chce sie spotkac dzis z klubowiczem ghost1717 z konina bedzie przejezdzal przez bdg przed 22:00 a4 3.0 V6

o której gdzie?? audi b6?? mam okazje młodej pokazać 3.0 żeby się zgodziła na kupno :kox:
Opublikowano

ja juz mam wlane :confused4:

Opublikowano

mam pytanie czy ktos chce sie spotkac dzis z klubowiczem ghost1717 z konina bedzie przejezdzal przez bdg przed 22:00 a4 3.0 V6

o której gdzie?? audi b6?? mam okazje młodej pokazać 3.0 żeby się zgodziła na kupno :kox:

bedzie do mnie dzwonil jak bedzie przed bdg jakby co do ciebie zadzwonie jeszcze ktos zainteresowany ?

Opublikowano

Panowie ponawiam pytanie ... czy nie została komuś foliowa naklejka A4 Klub.pl ... jeżeli tak to chętnie odkupie :decayed:

Opublikowano

mam pytanie czy ktos chce sie spotkac dzis z klubowiczem ghost1717 z konina bedzie przejezdzal przez bdg przed 22:00 a4 3.0 V6

o której gdzie?? audi b6?? mam okazje młodej pokazać 3.0 żeby się zgodziła na kupno :kox:

bedzie do mnie dzwonil jak bedzie przed bdg jakby co do ciebie zadzwonie jeszcze ktos zainteresowany ?

zależy w jakim rejonie byg bo nie mam wymienionego wężą przy turbo jeszcze a nie chce w notlaufie pół miasta jechać :decayed:

i napisz sms-a jak juz bo młody będzie juz spać pewnie :cool1:

Opublikowano

bedzie lecial na konin ale nie wiem skad wiec moze tesco

Opublikowano

Dużo ludu na spocie było? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.