Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki wszystkim za udanego spota :good: Mnie dopadł po drodze awaryjny :wallbash: a potem Rafiemu zrobiłem zasłone dymną :naughty::polew:

no my reniu to sie dzisiaj troszke spotykalismy na swiatlach :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

artur pamietaj o kompie :gwizdanie:

Artur dobrze że kompa wziąłeś :tongue4:

Opublikowano

Dropsone... dzięki za podpięcie :notworthy:

Opublikowano

Dropsone... dzięki za podpięcie :notworthy:

to nie było śmieszne :disgust:

Opublikowano

Dziękuje wszystkim za super spot ... ekipa jak zwykle doborowa :) było kilka mankamentów (pogoda) ale nastepny to juz chyba walniemy pod gołębiem i bedzie cacy :wink4:

Dropsone dzieki za podpięcie ... i licze że bedziesz pamiętać o mnie z tyą kratką :kox::notworthy:

:hi:

ps czekam za fotorelacją :wink4:

Opublikowano

Dropsone... dzięki za podpięcie :notworthy:

to nie było śmieszne :disgust:

Nie miało być... jestem wdzięczny Patrykowi że mnie podpiął :good: nie tylko mnie zresztą :)

Opublikowano

Dropsone... dzięki za podpięcie :notworthy:

to nie było śmieszne :disgust:

Nie miało być... jestem wdzięczny Patrykowi że mnie podpiął :good: nie tylko mnie zresztą :)

podpiął tych co chcieli oprócz mnie :tongue4::polew:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:26_________________________________________________

Dziękuje wszystkim za super spot ... ekipa jak zwykle doborowa :) było kilka mankamentów (pogoda) ale nastepny to juz chyba walniemy pod gołębiem i bedzie cacy :wink4:

Dropsone dzieki za podpięcie ... i licze że bedziesz pamiętać o mnie z tyą kratką :kox::notworthy:

:hi:

ps czekam za fotorelacją :wink4:

sie robi fotorelacja nie gąrączkować sie :polew:

Opublikowano

Reniu foteczki jak zwykle I klasas :)

czekamy na reszte :wink4:

Opublikowano

Reniu fotki jak zwykle przednie :good: szczególnie ta pierwsza :wink4::notworthy:

Opublikowano

reniu fotki :good:

zara wstawie swoje :naughty:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:34_________________________________________________i oczywiście mam w swojej kolekcji tradycyjnie zreszta ja ja robie, fotke spotu :naughty:

Opublikowano

reniu sie chyba na mnie obrazil bo nie ma mojej padaki na zadnym zdjeciu :mysli:

Opublikowano

:hi: dobry dzień :hi:

WISNIA mógłbys już ten twój avatar ogarnąć wkońcu, nawet Kiera ogarnął ostatnio :tongue4:

Kiedyś napewno ogarnę :wink4:

Opublikowano

reniu sie chyba na mnie obrazil bo nie ma mojej padaki na zadnym zdjeciu :mysli:

Hmm.... rzeczywiście nie ma Cię :mysli: później wstawię też fotki Andrzeja... zobaczymy co on napstrykał.

Opublikowano
:notworthy:
Opublikowano

majki i ktora to fotka spotu? :naughty:

Opublikowano

oczywiście dziewczyny :>

9519d7431da0ea74med.jpg

i cos na luzaka :polew:

eb67f225f4b45126med.jpg

Opublikowano

Dzięki wszystkim za spota :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.