Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niedziela, 31 październik 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł przy Broniewskiego lub Motoarena.

1.krzychu-trn

2.Komar865

3.makaveli (znów przyjdzie bronić mi honor bydgoszczan :kox: )

4.

gdyby spot byl w CB to z checia bym wpadl.... Można ??

byłoby super fajnie Cię ugościć w Bydgoszczy Kolego...ale mamy taki a nie inny grafik spotów że akurat wypada na Toruń :wink4:

Zapraszamy na 2 tygodnie do Bydgoszczy :hi:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja ze spota odpadam, jutro wyjeżdżam na "Wszystkich Świętych" i wracam dopiero we wtorek.. 550 km w jedną stronę.. postaram się wchodzić na forum z komórki :naughty:

Opublikowano

Niedziela, 31 październik 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł przy Broniewskiego lub Motoarena.

1.krzychu-trn

2.Komar865

3.makaveli (znów przyjdzie bronić mi honor bydgoszczan :kox: )

4.wera 80% :>

5....

Opublikowano

Ja niedawno wróciłem z Garage Day u Manny'ego :kox: krateczki zamontowane a ja cieszę się jak głupi z bateryjki :buhaha:

Manny... :th: :drinks::thumbup::brawo::radocha:

Opublikowano

chlopaki :good:

Opublikowano

Manny ja też dziś widziałem to A3 na klubowych ramkach... A3 w poprzedniej budzie, blachy CWA mijałem się z nią na skrzyżowaniu Kamienna (?)/Gdańska.. jechała nią taka blondynka..

Opublikowano

Ja niedawno wróciłem z Garage Day u Manny'ego :kox: krateczki zamontowane a ja cieszę się jak głupi z bateryjki :buhaha:

Manny... :th: :drinks::thumbup::brawo::radocha:

Nie ma problemu, mam nadzieję, że jesteś zadowolony :good: Dzięki za browarek :D Jak będzie czegoś trzeba to zapraszam do garażu ;)

Manny ja też dziś widziałem to A3 na klubowych ramkach... A3 w poprzedniej budzie, blachy CWA mijałem się z nią na skrzyżowaniu Kamienna (?)/Gdańska.. jechała nią taka blondynka..

To ktoś w końcu wie kto to?

Opublikowano

jeszcze ja Mannemu browar jestem winny :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

Opublikowano

Bry :hi:

Zimowy set zakładam i lecę do Sopotu na weekend, a co :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ciężka sprawa. Skruszyła mi się śruba zabezpieczająca przed kradzieżą ;/ Na wiosne trzeba będzie kupić nowe. Wiertarka w dłoń i trzeba rozwiercać, bo nie ma jej jak wykręcić.

BTW!

Właśnie słyszałem w radiu, że rząd uchwalił zmainy w ustawie o ruchu drogowym.

Atrapy znikają, pół roku na przesłanie mandatu, 140km/h na autostradach, 10km/h błędu kierowcy ustawowo, czyli de facto w mieście jeździmy 60, za terenem zabudowanym 100, a na autostradach 150 :D

I jeszcze jedno. Czarne B6 Avant CB XXXXS, czyje to? Nie kojarzę niestety, a dzisiaj widziałem na Grodzkiej :mysli:

Opublikowano

a słyszeliście że stacje benzynowe mają być zamknięte w ustawowe dni wolne (święta) :blink:

Opublikowano

a słyszeliście że stacje benzynowe mają być zamknięte w ustawowe dni wolne (święta) :blink:

a TF kable :polew:

Opublikowano

:siema: wolne hehehe 5 dni :yeee: :yeee:

Manny widziany dzis na jagiellonow po 14

Opublikowano

Manny to b6 to pewnie heretic :) niewygodnie jest pisac z komorki :/

Opublikowano

I jeszcze jedno. Czarne B6 Avant CB XXXXS, czyje to? Nie kojarzę niestety, a dzisiaj widziałem na Grodzkiej

jak w okolicach poludnia to YA

wypuscilem sie dzis na miasto

ale ciebie nie zauwazylem niestwety

Autko stalo przy budynku starego ATR-ku na grodzkiej dokladnie

Opublikowano

Dokładnie ;)

A moje autko teraz stoi obok DeLoreana i Audi R8 V10 :D Trochę wstyd, pozdrowienia z Sopotu :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.