Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a słyszeliście że stacje benzynowe mają być zamknięte w ustawowe dni wolne (święta) :blink:

a TF kable :polew:

na miotle będziemy śmigać Rafi w czasie gdy inni będą brzuchami do góry leżeć :sarcastic:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A moje autko teraz stoi obok DeLoreana i Audi R8 V10 :D Trochę wstyd, pozdrowienia z Sopotu :D

No a gdzie foto? :gwizdanie: wiesz, że my głodni :naughty:

Opublikowano

Grzegorz zostaw już tą konsole :polew:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Grzegorz zostaw już tą konsole :polew:

nic nie mów...codziennie 3-4 ide spać :wallbash:
Opublikowano

mam na sprzedaz: opony letnie yokohama 205/55/16 stan bdb 4 szt,

felgi 16" stan bdb, te moje, jak komus kolor nie odpowiada to moge je przemalowac na taki kolor jaki chce

Opublikowano
A moje autko teraz stoi obok DeLoreana i Audi R8 V10 :D Trochę wstyd, pozdrowienia z Sopotu :D

No a gdzie foto? :gwizdanie: wiesz, że my głodni :naughty:

Z tym jest problem, ochrona na parkingu i zakaz focenia. Spróbuję jakieś spy-foto zrobić. Ci ludzie cenią sobie prywatność...
Opublikowano

w sopocie jest cool.. lubie tam jezdzic i polazic po molo i monciaku

Opublikowano

Gdyby tylko tak nie wiało na molo...

Opublikowano

w sopocie jest cool.. lubie tam jezdzic i polazic po molo i monciaku

Hehe, byłem tu wiele razy , ale teraz mam okazję nocować w apartamentowcu Patio Mare, jakieś 500m od molo ;) Wjechałem do garażu to nie wiedziałem na co najpierw patrzeć :D

Opublikowano

Fordon koło rynku zakorkowany :wallbash:

jakiś koleś limuzyne postawił jako reklame i blokade zarobił :polew:

Opublikowano

Witam i zapraszam serdecznie na dzisiejszego spocika audi 80 i nie tylko kazde audi mile widziane :>

godz 18:oo miejsce parking dawnej Billi ul. Łyskowskiego 8 obok satcji BP. KFC i EuroAGD :naughty:

zapraszmay ;]

Opublikowano

Jakie BMW 7 V12 widziałem na śniadeckich :slina: :slina: :slina: :slina: chciałem sie z nim ścigać,ale powiedział że nie ma szans :polew:

Opublikowano

Jakie BMW 7 V12 widziałem na śniadeckich :slina: :slina: :slina: :slina: chciałem sie z nim ścigać,ale powiedział że nie ma szans :polew:

też mając taką Benie nie ścigałbym się z byle trupem :tongue4: i na odczepnego stwierdziłbym że nie mam szans :cool1:
Opublikowano

ja ci dam trupem :bicz3: miał tylko 550km :slina:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja ci dam trupem :bicz3: miał tylko 550km :slina:

spoko to taki żarcik.

odpisałem Ci na GG młody :cool1:

Opublikowano

:bla:

jaka cisza... nima nikogo... :blink: :blink:

Opublikowano

raczej stypa

Opublikowano

dawno na stypie nie byliście :polew:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 00:41_________________________________________________ :dance::yeee: na stypie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.