Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry: wszystkim

pogoda jak narazie zapowiada sie super :> dzis bezpieczna jazda i unikanie mandatow :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzis chwila refleksji i wspomnien bliskich ktorzy odeszli :(

Opublikowano

Na każdego przyjdzie czas.

Opublikowano

Na każdego przyjdzie czas.

dokładnie, jeden szybciej drugi później, taka kolej rzeczy...

Opublikowano

jak tam dzionek zleciał Wiara :mysli:

ja właśne wróciłem do domu z odwiedzin na cmentarzach, cały i zdrowy :gwizdanie:

i bez mandatu i żadnej kontroli, jak zaufanie muszę wygladać za kierownicą mijajac wszystkie te patrole niezatrzymywany :naughty::polew: [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 17:48_________________________________________________

dzis chwila refleksji i wspomnien bliskich ktorzy odeszli :(

chwile refleksji to trzeba poświęcić temu forum co sie tu dzieje ostatnio, a raczej nie dzieje :thumbdown:

Opublikowano

chwile refleksji to trzeba poświęcić temu forum co sie tu dzieje ostatnio, a raczej nie dzieje :thumbdown:

straszne :sarcastic:

PS Topora fura do wzięcia :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167639.0

Opublikowano

chwile refleksji to trzeba poświęcić temu forum co sie tu dzieje ostatnio, a raczej nie dzieje :thumbdown:

straszne :sarcastic:

PS Topora fura do wzięcia :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167639.0

Już długo stoi na opyl :gwizdanie:

Opublikowano

Już długo stoi na opyl :gwizdanie:

od dzisiaj :cool1:
Opublikowano

Już długo stoi na opyl :gwizdanie:

od dzisiaj :cool1:

ja już wczesniej widziałem :cool1:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 19:34_________________________________________________W Toronto chociaż sie w tygodniu spotykają :gwizdanie:

Opublikowano

hmm...

cicho tu....

a jutro do pracy :smutas: widze ze tu jakas dyskusja sie odbyla na temat spotow wisnia ja nie widze problemu zeby u nas sie spotykac w tygodniu jakos jak bedzie pasowalo to czemu nie :> niestety nie dalabym rady dojechac w niedziele bo auto stalo na kanale a i tak nie dalo sie wszystkiego zrobic :wallbash:

Opublikowano

ja wlasnie z pracy wrocilem :hi:

Opublikowano

i jak tam ci sie pracuje rafi ? :decayed:

Opublikowano

:hi:

kapelusze start :sarcastic:

Opublikowano

i jak tam ci sie pracuje rafi ? :decayed:

w miare ale grafik zje... .

:bry:

Opublikowano

Witojcie :kawa:

Opublikowano
:hi: hellooo all
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

i jak tam ci sie pracuje rafi ? :decayed:

w miare ale grafik zje... .

mówią że to kwestia przyzwyczajenia,ale mnie jakoś cały czas wkurza ten system :disgust:

podobno mają zmienić system na bardziej przyjazny,taki jak już kiedyś tam był (nie pamiętam dokładnie jak to szło ale chyba 2ranki 2 popołudniu 2 nocki i 2 dni wolne ....jakoś tak)

Opublikowano

Nie ma to jak 2 zmiany :gwizdanie: weekend wolny :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.