Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE

• Artur82

• WIŚNIA

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy: Kierownik, Tomek4don, Wiśnia, Damian_qbass, Nowek, Krzychu-trn oraz Petara proszeni są o wpłaty na koszulki. Czekamy już tylko na Was! Jeśli ktoś ma możliwość to proszę żebyście się skontaktowali z tymi osobami.

a tak poza tym to dzień dobry :hi:

chyba trzeba wejsc im na ambicje bo inaczej nie zaplaca :polew: :polew: :polew:

A WIEC DO DZIELA :

KIEROWNIK,WISNIA,DAMIAN,KRZYCHU OGLADACIE CODZIENNIE K*R*A FORUM MACHACIE KAPELUSZAMI A KASY JAK NIE MA TAK NIE MA W CH**A WALICIE CZY CO!!!!!!!!!!! JEZELI NIE MACIE KASY TO NAPISZCIE DO JEDRKA ZE PRZELEW ZROBICIE POZNIEJ BO ZYGAC SIE CHCE :sick3: JAK SIE WIDZI KOLEJNY RAZ PROSBE DO ZAPLATY A WY NIC!!!!!!!!!! DO POZOSTALYCH OSOB KTORYCH TU NIE WYMIENILEM SAM OSOBICIE PRZEDZWONIE :hi:

chyba trzeba wejsc im na ambicje bo inaczej nie zaplaca :polew: :polew: :polew:

A WIEC DO DZIELA :

:good:

Wiśnia się do mnie odezwał więc jest luz :good:

rafi_a4 :bicz3: już wszystko wyjaśnione :cool1:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 14:29_________________________________________________

hehe :evil: już widze ich miny jak to przeczytają :polew: :polew: :polew:

Big_Baby.png

Ja ci sie ponabijam :baseball: