Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe w którym miejscu :kox:

jeszcze na klapie z tyłu.....bo na grillu już nie :cool1:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekawe w którym miejscu :kox:

jeszcze na klapie z tyłu.....bo na grillu już nie :cool1:

suszareczka i jedziemy panie :naughty:

Opublikowano

suszareczka i jedziemy panie :naughty:

ta,przy padający śniegu z prądem w ręku :polew:

a wcześniej to lenistwo było :gwizdanie:

Opublikowano

Dzis latanko znalazlem fajne odsniezone miejsce! Spotkanko Ja i Krzychu-trn narazie potwierdzone

zbiorka 19:30 stacja tank w przysieku :decayed: ktos chetny?

:a4fan::quattro:

gdzie to :?: bo mapa Google nie może znaleźć?? może się wybiore (na 85%)

jak jedziesz z bydzi do torca to ostatnia wiocha przed toruniem sa takie silosy po prawej i zaraz stacja TANK obok caritasu

Opublikowano

daleko od drogi??(tej głównej)

Opublikowano

10 m od tej drogi widac jak tylko wykonasz ruch glowa w prawo niebiesko zółta stacja :decayed:

Opublikowano

suszareczka i jedziemy panie :naughty:

ta,przy padający śniegu z prądem w ręku :polew:

a wcześniej to lenistwo było :gwizdanie:

nie chciało sie w garażu to trzeba pod chmurką :naughty:

Opublikowano

On po prostu ma sentyment do tego znaczka... uwierzył sprzedawcy, że łyka esę :naughty::polew:

Opublikowano

On po prostu ma sentyment do tego znaczka... uwierzył sprzedawcy, że łyka esę :naughty::polew:

dopiero pod domem maske otworzyłem :wallbash: umowa była juz podpisana :polew:
Opublikowano

Cena była dobra jak za esę, więc złożyłeś podpis, położyłeś kasę i szybko spierdzieliłeś by sprzedawca się nie rozmyślił :kox::good:

Opublikowano

jeszcze dzwonił do mnie i pytał czy karku nie złamałem przy przyspieszaniu :sarcastic:

Opublikowano

Przejazd z Bydgoszczy do Torunia jest znacznie utrudniony w Strzyżawie do rowu wpadł tir przewożący drób.

Jeden pas ruchu jest zablokowany. Pojazd wyciągnąć pomagają strażacy. Ruchem kieruje policja. Jadąc do Torunia lepiej wybrać krajową "dziesiątkę".

Opublikowano
bilde?Site=PO&Date=20101215&Category=BYDGOSZCZ01&ArtNo=335205449&Ref=V1&MaxW=580&border=0&title=1
Opublikowano

UUU ciekawie! dobrze ze szybciej skrecam :cool1:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 13:08_________________________________________________szybko w fure i kurczaki lapac po lesie :decayed:

Opublikowano
:shocked: rosół biega po ulicy :shocked:
Opublikowano

Jakiś czas temu w naszym regionie dacha wywinęło Audi 80 z przyczepką z prosiakami :naughty: Przybyłe służby musiały je ganiać po lesie :decayed: Uciekające szynki :blink:

Opublikowano
:polew: mogli jabuszka ze sobą wziąć i na ruszt :slina:
Opublikowano

Ja u teścia zamówiłem szynkę w cieście nadziewaną czosnkiem, mega żarcie :kox:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

kiedyś u kuzyna w Sosnowcu na ekspresówce przewróciła się ciężarówka pełna czekolady Nussbeisser :blink: pech chciał że było lato i większość spłyneła na pobocze ;( ale sporo się zachowało :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.