Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Jakiś czas temu w naszym regionie dacha wywinęło Audi 80 z przyczepką z prosiakami :naughty: Przybyłe służby musiały je ganiać po lesie :decayed: Uciekające szynki :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u teścia zamówiłem szynkę w cieście nadziewaną czosnkiem, mega żarcie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

kiedyś u kuzyna w Sosnowcu na ekspresówce przewróciła się ciężarówka pełna czekolady Nussbeisser :blink: pech chciał że było lato i większość spłyneła na pobocze ;( ale sporo się zachowało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu w naszym regionie dacha wywinęło Audi 80 z przyczepką z prosiakami :naughty: Przybyłe służby musiały je ganiać po lesie :decayed: Uciekające szynki :blink:

moja znajoma miala taka sama akcje tylko seatem toledo 2001, swiniaczki postanowily przejsc sobie na jedna strone przyczepki pociagnelo samochod na bok przewrocil sie kilka metrow poszorowal, skonczylo sie na furze do remontu strachu laski, godzinnym poscigu swiniaczkow po lesie a jeden to jak prawdziwy zbieg uciekal ze zlamana noga! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejazd z Bydgoszczy do Torunia jest znacznie utrudniony w Strzyżawie do rowu wpadł tir przewożący drób.

Jeden pas ruchu jest zablokowany. Pojazd wyciągnąć pomagają strażacy. Ruchem kieruje policja. Jadąc do Torunia lepiej wybrać krajową "dziesiątkę".

Wiadomo już coś??

Za 10 minut będę tamtędy przejeżdżał!!!! ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisali że trasa będzie zablokowana do 15:30 więc może już się uporali z sytuacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie przeczytałem, ale jaja!!!!!!

Ktoś nieświadomy będzie jechał a ty zamiast sarny kura z lasu wyleci!!!!!!!!! :polew: :polew: :polew:

Czujecie to!!!!! Jakie zdziwko ogarnie kolesia :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 15:56_________________________________________________Dobra ja jadę.

Dziś na obiad:

ROSÓŁ Z KURY!!!!!!!!! :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... kurczaki z mocno rozwiniętym instynktem przetrwania :D

chickenwar.jpg

przy takich Rambo to pipa :laghing2: :laghing2: :laghing2: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wera nie przejmuj sie jest zima... :polew: musi padac... a co przez pogode nie mozesz wyjsc z domu :mysli:

jak duzo sniegu napada to wiesz jak moi zarąbisci sąsiedzi odsniezaja centralnie kolo mojego auta i wyjechac nie da rady :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 16:43_________________________________________________no to 1200 strona pykła :naughty:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 16:44_________________________________________________

Dzis latanko znalazlem fajne odsniezone miejsce! Spotkanko Ja i Krzychu-trn narazie potwierdzone

zbiorka 19:30 stacja tank w przysieku :decayed: ktos chetny?

:a4fan::quattro:

gdzie to :?: bo mapa Google nie może znaleźć?? może się wybiore (na 85%)

jak jedziesz z bydzi do torca to ostatnia wiocha przed toruniem sa takie silosy po prawej i zaraz stacja TANK obok caritasu

oczywiście nie wątpię w siłę quatro ale tak coś mnie korci żeby malanem podjechać podriftować :gwizdanie:

nie obiecuję ale sie postaram, cały dzień jeździłem malanem więc i hondę muszę trochę przepalić bo mrozik niezły ciągnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 16:43_________________________________________________no to 1200 strona pykła :naughty:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 16:44_________________________________________________

Dzis latanko znalazlem fajne odsniezone miejsce! Spotkanko Ja i Krzychu-trn narazie potwierdzone

zbiorka 19:30 stacja tank w przysieku :decayed: ktos chetny?

:a4fan::quattro:

gdzie to :?: bo mapa Google nie może znaleźć?? może się wybiore (na 85%)

jak jedziesz z bydzi do torca to ostatnia wiocha przed toruniem sa takie silosy po prawej i zaraz stacja TANK obok caritasu

oczywiście nie wątpię w siłę quatro ale tak coś mnie korci żeby malanem podjechać podriftować :gwizdanie:

nie obiecuję ale sie postaram, cały dzień jeździłem malanem więc i hondę muszę trochę przepalić bo mrozik niezły ciągnie :kox:

majki dawaj malanem wpadaj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle zdjęć nawalone na jednej stronie że mi wczytywać nie chce :kwasny:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:22_________________________________________________nie da się zdjęć z kolejnych spotów na osobnych stronach wklejać? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...