Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-

Wiśnia jak Moderatorzy dojdą że masz nieregulaminowy podpis to dostaniesz "kropka",albo Ci go usuną :wink4:

Podpis (razem z obrazkiem) nie powinien przekraczać rozmiaru 5 linijek tekstu.

Maksymalny rozmiar obrazka/bannera umieszczonego w podpisie, pod warunkiem, że nie ma nad/pod nim tekstu to 768px × 100px (wielkość w miarę rozsądku). Jeżeli nad/pod obrazkiem znajduje się tekst jego wysokość musi być mniejsza (patrz 1 zdanie).

Nie przestrzeganie tych zapisów będzie skutkowało natychmiastowym usunięciem wszystkiego co jest w podpisie.

Zarząd Klubu nie jest zobowiązany informować osoby zainteresowanej o usunięciu podpisu niezgodnego z Regulaminem Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/audi-a8-4-0-tdi-quattro-bose-mmi-mega-full-2004r-i1354166043.html[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 23:13_________________________________________________Kozacka :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja prawdopodobnie zabiorę się z którym z kolegów... powiem szczerze ... myślałem że u mnie w audiolce opony letnie będą sie sprawowały dobrze przy Q ale jest :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: jednak bez zakupu zimówek sie nie obejrzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Ja myśle że lista aktualna :gwizdanie:

dla przypomnienia:

SPOT AUDI A4 NIEDZIELA 19 GRUDNIA *ZŁA WIEŚ* KARCZMA "POD GOŁĘBIEM"

1. majki

2. rafi (ma potwierdzić)

2. damian

3. krzychu trn

4. komar

5. grzechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiara dzis sie nie popisala z obecnoscią,szczególnie bydgoszcz! Siedzimy wlasnie w karczmie i tak nie powinno byc.

Majki

Damian

Krzychu

Nowek

Grzechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Majki nie pisz ze Bydgoszcz sie nie popisala...bo ogolnie spot lipa...ludzi nie za wiele...przypomne ze na ostatnim planowanym w Bydgoszczy tez nikog z Toronto nie bylo...i nie krzyczelismy...mysle ze ustalenia sa i trzeba sie ich trzymac...kolejny spot zgodnie z nim przypada w Bydg...

PS. Chetnie bym sie pojawil w karczmie ale dopiero wrocilem z uczelni...

DROPSON zapominialem wkleic link : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=175313.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

no wiara dzis sie nie popisala z obecnoscią,szczególnie bydgoszcz! Siedzimy wlasnie w karczmie i tak nie powinno byc.

Majki

Damian

Krzychu

Nowek

Grzechu

+ Dropsone :good:

dzieki za spota :hi:

Majki następnym razem osobiście zagadam czy serce na cappucino dla mnie :naughty:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 18:54_________________________________________________

kolejny spot zgodnie z nim przypada w Bydg

byle nie Łuczniczka albo Tesco :wallbash::thumbdown:

jak dla mnie to karczma jako neutralne miejsce na okres zimowy jest idealna :cool1: bez podziału na "w bydgoszczy" albo "w toruniu" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...