Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema: jak dobrze mieć 4 dni wolny (tylko szkoła w weekend ) :polew:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to moze kolejny spot zrobmy w swieciu :cool1:

jestem za :good: tu tylko fani VW golfa maja jakieś spoty a audi :no: [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 09:18_________________________________________________

i prawie żadna nie przyjeżdża.. :thumbdown:

a jest ich w tutaj pełno,aż sam w szoku jestem i to nawet ładnie zrobione :good:

Opublikowano
:bry: no pogoda masakra :wallbash: ale jak to dobrze miec wolne :radocha: :radocha: 4 dni
Opublikowano

:hi:

witka panowie

mam do was sprawę

potrzebuje skorzystać z usług stolarza

muszę w kuchni przerobić zabudowę pod nowy sprzęt

a firma która mi to robiła już nie istnieje

możecie polecić jakąś solidna firmę bądź człowieka do takiej roboty

piszcie najlepiej na pw żeby nie zaśmiecać forum

z góry dziekuje

ps.

jutro ma być koło 5 stopni na plusie

dobra okazja by umyć 4kółka bo już prawie 1,5 miesiąca bez mycia się kulam

pozdrawiam

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

:bry: no pogoda masakra :wallbash: ale jak to dobrze miec wolne :radocha: :radocha: 4 dni

w końcu śnieg zniknie :naughty:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

:bry: no pogoda masakra :wallbash: ale jak to dobrze miec wolne :radocha: :radocha: 4 dni

w końcu śnieg zniknie :naughty:

No a wraz ze znikającym śniegiem pokażą się same psie gówna :sick3: to druga strona medalu ;)

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

:bry: no pogoda masakra :wallbash: ale jak to dobrze miec wolne :radocha: :radocha: 4 dni

w końcu śnieg zniknie :naughty:

No a wraz ze znikającym śniegiem pokażą się same psie gówna :sick3: to druga strona medalu ;)

ale asfalt choć dziurawy to czarny będzie :naughty: wczoraj z rana jechałem do inowrocławia całą droge 130km drogi czarne aż sie chciało jechać,wracając o 17 masakra :wallbash: tylko troche popadało

Opublikowano

no asfalt to za***iście wyglada wczoraj jadac przez nakielska zastanawialam sie czy mnie policja nie zatrzyma bo tak pieknie omijalam dziury :decayed: :decayed:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

no asfalt to za***iście wyglada wczoraj jadac przez nakielska zastanawialam sie czy mnie policja nie zatrzyma bo tak pieknie omijalam dziury :decayed: :decayed:

to dlatego mnie nie zauważyłaś na grunwaldzkiej ;( a ja ci długimi po gałach świeciłem :tongue4:

Opublikowano

nie ma co narzekać na dziurawe drogi :gwizdanie:

1266780806_by_dhenk_500.jpg

Opublikowano

całą uwage na dziurach skupiasz :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 11:33_________________________________________________

nie ma co narzekać na dziurawe drogi :gwizdanie:

1266780806_by_dhenk_500.jpg

:polew: co ty masz z tymi cycami?

Opublikowano

trzeba na pozytywy spojrzeć :kox:

Opublikowano

Ty więc patrz na swojego avatara a drogi niech załatają ;)

Opublikowano

patrzałem sobie na te Newbie... kilka osób z Torunia w przeciągu 2 miesięcy dołączyło do tego forum... aż dziwne że jeszcze nikt nowy się nie pojawił na spotach

w newbie kolejny z Torunia się pojawił .... pewnie tylko na potrzeby działu technicznego :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 11:40_________________________________________________

Ty więc patrz na swojego avatara a drogi niech załatają ;)

właśnie pani z avatara jedzie po naszych drogach skuterkiem (jedzie latem więc jest w bikini :wink4: ) :kox:
Opublikowano

Miazga :polew:

Opublikowano

http://img11.imageshost.ru/imgs/100615/03c99c1416/bad83.jpg

Grześ znajdź różnice miedzy obrazkami :polew: przynajmniej 3 :polew:

inne auta,jedne mają białe buty,inne fryzury :good:

innych różnic nie widze :polew:

Opublikowano

te foczki z drugiego zdjęcia to tylko na pace chyba jeżdżą tym pick-upem :polew:

Opublikowano

Każda chyba na osobnej pace :naughty:

Opublikowano
:polew: ja tobie mówie mówie,ja tobie mówie mówie, to są najlepsze dziunie tutaj w klubie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.