Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, witam. Panowie może jakiś spontan spot w Trn w weekend?? :decayed:

Takie pytanko mam przy okazji, czy podczas spotu jest opcja zeby ktoś zrobił

logi mojej Audi? Oczywiście nie za darmo :wink4:

Pozdrawiam

kolego najbliższy spot jest w Bydgoszczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze kolejny spot zrobmy w swieciu :cool1:

jestem za :good: tu tylko fani VW golfa maja jakieś spoty a audi :no: [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011' date=' 09:18[/size']_________________________________________________

i prawie żadna nie przyjeżdża.. :thumbdown:

a jest ich w tutaj pełno,aż sam w szoku jestem i to nawet ładnie zrobione :good:

Wczoraj był spot z vagkujawy pod Lidlem, ale masz rację były 3 Golfy III, jeden Golf IV i ja.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Kolego... jest kilka A4 u was... więc jeśli masz możliwość zgdania kilku osób... byłoby sympatycznie a Myśle że cała Ekipa z chęcia wybrała by się do świecia... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu nie przyjeżdżam na niedzielne spoty bo w nocy ruszam do pracy.

Spot o 18 - godzinka lub dwie + powrót, kąpiel i robi się koło 22 a 1-2 trzeba za kółko wsiąść.

Będzie cieplej to się postaram poprawić :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ale pięknie dzisiaj miską olejową zaryłem :wallbash: cud że nie ma wycieku :blink: pewnie podłoge wgniotło znowu :disgust:

wogóle po ok tygodniu ruszyłem żabke dzisiaj....i ciesze się że autobusem jeżdze, bo jazda po naszych drogach to świadome niszczenie samochodu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat raczej na cieplejsze dni ale ... poszukam popatrzę może kilka :a4fan: się znajdzie chętnych.

ja jestem w świeciu więc jeden chętny już jest,wcześniej nawoływalem żeby coś zorganizować w SW lecz bez odzewu :kwasny:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:45_________________________________________________

Absolutnie, humorek jak najbardziej :good: to poprostu nie jest śmieszne, tymbardziej, że facet nie może tego wyleczyć... Tobie by nie było do śmiechu jakbyś był na jego miejscu no nie? (Tfu, tfu oczywiście)

jak bym takie miał to bym z Grzesiem żabką jeździł :naughty: żeby sie napatrzał jak skaczą :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:50_________________________________________________PANOWIE TO KIEDY TEN SPOT W ŚWIECIU?? bo ja tu sam na deszczu... wilki jakieś... :polew: [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:52_________________________________________________

ale pięknie dzisiaj miską olejową zaryłem :wallbash: cud że nie ma wycieku :blink: pewnie podłoge wgniotło znowu :disgust:

wogóle po ok tygodniu ruszyłem żabke dzisiaj....i ciesze się że autobusem jeżdze, bo jazda po naszych drogach to świadome niszczenie samochodu :wallbash:

zapraszam do autoryzowanego serwisu AUDI :cool1: wiesz gdzie (dziupla) next week mam 1 zmiane chyba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

jak bym takie miał to bym z Grzesiem żabką jeździł :naughty: żeby sie napatrzał jak skaczą :polew

:sick3:

zapraszam do autoryzowanego serwisu AUDI :cool1: wiesz gdzie (dziupla) next week mam 1 zmiane chyba :naughty:

jak co to się odezwe jeszcze :good: ale w sumie to mam to audio do podłączenia tylko :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do autoryzowanego serwisu AUDI :cool1: wiesz gdzie (dziupla) next week mam 1 zmiane chyba :naughty:

jak co to się odezwe jeszcze :good: ale w sumie to mam to audio do podłączenia tylko :cool1:

:good: jak co to pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce kata wywalać w przyszłym tygodniu,i ogólnie cały wydech na przelot zrobić :cool1:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:54_________________________________________________i nie to żebym sie chwalił,ale nawet radio kupiłem do niuni :cool1::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ja ostatni raz wystawiam żabe na allegro(jakoś w lutym,akurat OC i przegląd się kończy) ,tak żeby do marca sprzedać :confused4: i narazie (dzięki umowie na 7 miesięcy) bez auta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatni raz wystawiam żabe na allegro(jakoś w lutym,akurat OC i przegląd się kończy) ,tak żeby do marca sprzedać :confused4: i narazie (dzięki umowie na 7 miesięcy) bez auta :(

żabe znowu sprzedajesz :blink: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

żabe znowu sprzedajesz :blink: :bicz3:

teraz to już ostateczna decyzja :gwizdanie: są kredyty do spłacenia....a na auto idzie ok 600zł miesięcznie...mimo że stoi :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...