Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to Kolego... jest kilka A4 u was... więc jeśli masz możliwość zgdania kilku osób... byłoby sympatycznie a Myśle że cała Ekipa z chęcia wybrała by się do świecia... :good:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Temat raczej na cieplejsze dni ale ... poszukam popatrzę może kilka :a4fan: się znajdzie chętnych.

Opublikowano

tak czy siak jeśli masz ochotę to oczywiście widzimy się w niedziele w Bydgoszczy :P

Opublikowano

Od dłuższego czasu nie przyjeżdżam na niedzielne spoty bo w nocy ruszam do pracy.

Spot o 18 - godzinka lub dwie + powrót, kąpiel i robi się koło 22 a 1-2 trzeba za kółko wsiąść.

Będzie cieplej to się postaram poprawić :embarrassed:

Opublikowano

ale pięknie dzisiaj miską olejową zaryłem :wallbash: cud że nie ma wycieku :blink: pewnie podłoge wgniotło znowu :disgust:

wogóle po ok tygodniu ruszyłem żabke dzisiaj....i ciesze się że autobusem jeżdze, bo jazda po naszych drogach to świadome niszczenie samochodu :wallbash:

Opublikowano

Bydgoskie drogi fake :naughty::evil: ale prezydent juz kupil jedna maszyne :mysli:

Opublikowano

Temat raczej na cieplejsze dni ale ... poszukam popatrzę może kilka :a4fan: się znajdzie chętnych.

ja jestem w świeciu więc jeden chętny już jest,wcześniej nawoływalem żeby coś zorganizować w SW lecz bez odzewu :kwasny:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:45_________________________________________________

Absolutnie, humorek jak najbardziej :good: to poprostu nie jest śmieszne, tymbardziej, że facet nie może tego wyleczyć... Tobie by nie było do śmiechu jakbyś był na jego miejscu no nie? (Tfu, tfu oczywiście)

jak bym takie miał to bym z Grzesiem żabką jeździł :naughty: żeby sie napatrzał jak skaczą :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:50_________________________________________________PANOWIE TO KIEDY TEN SPOT W ŚWIECIU?? bo ja tu sam na deszczu... wilki jakieś... :polew: [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:52_________________________________________________

ale pięknie dzisiaj miską olejową zaryłem :wallbash: cud że nie ma wycieku :blink: pewnie podłoge wgniotło znowu :disgust:

wogóle po ok tygodniu ruszyłem żabke dzisiaj....i ciesze się że autobusem jeżdze, bo jazda po naszych drogach to świadome niszczenie samochodu :wallbash:

zapraszam do autoryzowanego serwisu AUDI :cool1: wiesz gdzie (dziupla) next week mam 1 zmiane chyba :naughty:

Opublikowano

jak bym takie miał to bym z Grzesiem żabką jeździł :naughty: żeby sie napatrzał jak skaczą :polew

:sick3:

zapraszam do autoryzowanego serwisu AUDI :cool1: wiesz gdzie (dziupla) next week mam 1 zmiane chyba :naughty:

jak co to się odezwe jeszcze :good: ale w sumie to mam to audio do podłączenia tylko :cool1:
Opublikowano

zapraszam do autoryzowanego serwisu AUDI :cool1: wiesz gdzie (dziupla) next week mam 1 zmiane chyba :naughty:

jak co to się odezwe jeszcze :good: ale w sumie to mam to audio do podłączenia tylko :cool1:

:good: jak co to pisz

Opublikowano

spoko :lol1:

Opublikowano

Ja chce kata wywalać w przyszłym tygodniu,i ogólnie cały wydech na przelot zrobić :cool1:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:54_________________________________________________i nie to żebym sie chwalił,ale nawet radio kupiłem do niuni :cool1::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja ostatni raz wystawiam żabe na allegro(jakoś w lutym,akurat OC i przegląd się kończy) ,tak żeby do marca sprzedać :confused4: i narazie (dzięki umowie na 7 miesięcy) bez auta :(

Opublikowano

ja ostatni raz wystawiam żabe na allegro(jakoś w lutym,akurat OC i przegląd się kończy) ,tak żeby do marca sprzedać :confused4: i narazie (dzięki umowie na 7 miesięcy) bez auta :(

żabe znowu sprzedajesz :blink: :bicz3:

Opublikowano

żabe znowu sprzedajesz :blink: :bicz3:

teraz to już ostateczna decyzja :gwizdanie: są kredyty do spłacenia....a na auto idzie ok 600zł miesięcznie...mimo że stoi :gwizdanie:
Opublikowano

Na czym ja bede praktykował :wallbash::polew:

Opublikowano

Na czym ja bede praktykował :wallbash::polew:

mam jeszcze rower w piwnicy :naughty: trzeba by oleje i filtry wymienić :polew:
Opublikowano

tyle serca w nią włożyłem ;( osłone spod silnika z zamkniętymi oczami zdejmuje :polew:

Opublikowano

tyle serca w nią włożyłem ;(

bez odwzajemnienia, bo olejem chciała Cię obrzygać :polew:
Opublikowano

to wpadaj na rowerze :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 20:17_________________________________________________tylko bidon duży na drogę weź :naughty:

Opublikowano

to wpadaj na rowerze :good:

tylko bidon duży na drogę weź :naughty:

do popitki :naughty:

albo flache wsadze w miejsce bidona to się schlodzi od razu :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.