Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nie pamietam już o której to miało być:P może i o 16stej:P Krzysiu jak będa chętni to i będą Pachołki...

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Teraz popadał deszcz napewno cały ten śnieg wszystko tam zniknęło także coś trzeba pomyśleć ludziska :kox: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 23:19_________________________________________________Ołkej także czekamy na wypowiedz reszty :a4fan:

Opublikowano

nowy zakup do żabki zrobiony :kox:

Opublikowano

no to się kwalllllllllllllll :naughty:

Opublikowano

ściągacze do sprężyn :polew: w końcu wywale te cholerne sprężyny :kox:

Opublikowano

yhymmmmm :evil: masz ori tak??

Opublikowano

Ja jutro odpadam ze spota :kwasny: młoda wiozę do szkoły z rana a o 17 kończy i :thumbdown:

Opublikowano

teraz mam założone weitec ....ori leżą w piwnicy(dobrze że nie sprzedawałem,a kupca już miałem na nie)

a ściągacze zawsze się przydadzą :cool1:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 23:31_________________________________________________

Ja jutro odpadam ze spota :kwasny: młoda wiozę do szkoły z rana a o 17 kończy i :thumbdown:

masz w dekiel :punish:
Opublikowano

oki :good:

Opublikowano

Żonka z mojej koszulki zrobiła sobie koszule nocną ;(

Opublikowano

jutro to jest sobota :naughty:

Opublikowano

Żonka z mojej koszulki zrobiła sobie koszule nocną ;(

yhym... to powinieneś się cieszyć... :naughty: zawsze bedziesz z A4 klub spał :>

Opublikowano

jutro to jest sobota :naughty:

jeszcze by jutro dzwonił do mnie jakby planował jechać gdzie wszyscy są :polew:
Opublikowano

teraz mam założone weitec ....ori leżą w piwnicy(dobrze że nie sprzedawałem,a kupca już miałem na nie)

a ściągacze zawsze się przydadzą :cool1:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 23:31_________________________________________________

Ja jutro odpadam ze spota :kwasny: młoda wiozę do szkoły z rana a o 17 kończy i :thumbdown:

masz w dekiel :punish:

pies sam zostaje w domu w Sw, a nie chce żeby zalał chatę albo coś twardszego zrobił,a od 7 do 18 to pare godzin jest

Opublikowano

Mała zmiana avataru :tongue4: hehe został by już na weekend na spocie :polew:

Opublikowano

to psa bierz ze sobą ... :tongue4:

Opublikowano

Żonka z mojej koszulki zrobiła sobie koszule nocną ;(

yhym... to powinieneś się cieszyć... :naughty: zawsze bedziesz z A4 klub spał :>

dlatego kupiłem 2 szt. :polew: przezorny jestem :naughty:

Opublikowano

Mała zmiana avataru

a ten.... :facepalm: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 23:38_________________________________________________dobrze dobrze Bartuś... Ty tam się lepiej zajmij swoją kobietką :sexinbed:

Opublikowano

Mała zmiana avataru :tongue4:

:ok2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.